2703
2553
قیافن پوخ اخلاقن پوخ هر ن بیزیم آرامزدا واریدی قوتولدی زهلم‌گدیر سنن

🙌🙌

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
این 😂 قیافت ریده اخلاقت ریده هر چی بین ما بود تموم شد ازت متنفرم😐🤣

خداوکیلی اینو من الان چجوری ترجمه کنم   ما مودبیم اصلا اینجور چیزا نداریم بخدا  

ولی الان که اصرار داری....

قیافونن اخلاقون سیشیب( مرگ خودت اینو ننویسیااا بنویس ایفتیضاح دی) هرنه منه بیزیم آرامیزداییدی قوتولدی سنن موتینفیرم

𝓣𝓱𝓮 𝓵𝓮𝓼𝓼 𝔂𝓸𝓾 𝓬𝓪𝓻𝓮, 𝓽𝓱𝓮 𝓱𝓪𝓹𝓹𝓲𝓮𝓻 𝔂𝓸𝓾 𝓪𝓻𝓮
2714
این 😂 قیافت ریده اخلاقت ریده هر چی بین ما بود تموم شد ازت متنفرم😐🤣

قیافه وا سیچیبلار اخلاقوا دا اوستوروم!!هرنمنه بیزیم آرامیزدا واریدی کورتولدو زهلم گدیر بیلونن سیهدی

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
قیافه وا سیچیبلار اخلاقوا دا اوستوروم!!هرنمنه بیزیم آرامیزدا واریدی کورتولدو زهلم گدیر بیلونن سیهدی

🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
2706