2733
2739

بچه ها همه بهم میگن چقدر خوشگلی اما تو عکس خصوصا با دوربین پشت خیلییی عدم تقارن میبینم تو صورتم 

خسته شدم ازین حجم از حساسیت🤕😭همیشه درگیر چهرمم 

شما هم همچین حسی دارید؟

منم فکم میره تو گوشم😶😂

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

Wa😂😂

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
2738

من تو دوربین سلفی انقد خوبم اما پشت خیلی خیلی بد حالم بهم میخوره

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
من. ی سمت صورتم حس میکنم پایین تره😆😆😆 ب مامانم میگم نکنه سکته ای چیزی کردم و متوجه نشدیم

😂😂😂😂😂

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
2706