2726

اگ کافه یا رستورانی سینما هرجا مبرید اون حساب کنه معذب نمیشید؟طبیعیه ک من خجالت میکشم؟چیکار کنم راه حل بدید😭😭خیلی خجالت میکشم اون حساب میکنه من وایمستم کنار..یه بار حساب کردم ب زور😭

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

اگر نامزدم باشه ‌که اصلا خجالتم نمیکشم. قراره شوهرت بشه دیگه

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅

ن بابا پول شارژمم ازش میگیرم تازه😑

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بذا خرج کنه پول نداره بیخود میکنه میاد تو رابطه

پولداره من خجالت میکشم😭😂

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
درک میکنم .  تا زمانی ک عقد کرده نیستید ، خجالت و احساس دین ،عادیه .

چیکارش کنم

اگه نامزدت باشه که کلا اون خرج میکنه حالا نهایت ۱ بار از کل دوران‌نامزدی حساب‌کنی😄 دوست پسرم ولش‌کن‌ باهاش نرو‌ غذا بخور در حد یه دور تو پارک‌کافیه😂

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
2706