2737
2734

الان دوماهع پریود نشدم

همه چیزم بهم ریخته 🥲

دوتا امپول زدم کلی قرص خوردم و دمنوش و این چیزا ولی هیچییییییییییی

خیلی اعصابم خورده ، دیگه امروز کنترلمو از دست دادم نشستم خوب گریه کردم

هیشکیم نیست درکم کنه همه بدتر میرن روی مخم 

ی عالمه هم درس دارم 🥺🥺

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰

مجردی؟ 

چن سالته؟ 

تنبلی تخمدان از استرس هست 

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین استرست روش تاثیر داره.

خب چیکار کنم خیلی نگرانم 

🥲🥲

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
2731

استرس بدترت میکنه چون پری نشدی اعصابت بهم ریخته به خاطر هورمونهات قرص دیان یا همون ال دی بخور یک دوره میشی

آروم آروم شب و روزام و دارم سر میکنم..بگو تا فصل لبخندم چقدر گریه بدهکارم...
2738
مجردی؟  چن سالته؟  تنبلی تخمدان از استرس هست

مجردم 

۱۸ سالمه

اوهوم تنبلی تخمدان دارم 🥲

مطمئنم وقتی پریود بشم چون دیر شدم از درد میمیرم .

خیلی حالم بده واسه ی پریود شدنم باید کلی دعا کنم 🥺

شاید از واکسن باشه

مگه میشه؟؟؟

ن کلا تنبلی تخمدان دارم🥲🥲

با دوست صمیمیت صحبت کن

ندارم هیشکیو

یکی بود فقط اونم گند زد به دوستیمون

دختر خاله امم مثل خاهرمه ولی خودش کلی مشکل داره نمیخام بهش بگم

مجردم  ۱۸ سالمه اوهوم تنبلی تخمدان دارم 🥲 مطمئنم وقتی پریود بشم چون دیر شدم از درد میمیرم . ...

اگه خیلی استرس داری که حتما پریود شی خو برو دکتر با قرص هر ماه پری بشه اگر نه این روتین اونایی که تنبلی دارن منم دیر به دیر پریود میشم کاریش نمیشه کرد 

اما اگه ازدواج کردی حتما حتما برو دکتر تا خدایی نکرده واسه باردار شدن مشکلی پیش نیاد 

علت تنبلی تخمدانت چیه؟ سونو دادی؟

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
استرس چرا خب؟ مگه خدایی نکرده شک داری چیزی شدع باشه؟ دکتر رفتی؟

شک چی ؟؟

مجردم 🥲

تنبلی تخمدان دارم ، همش مبترسم نکنه توی اینده مشکلی پیش بیاد برام اخه عاشق بچه ام🥲🥲

وقتی پریود نمیشم کلی جوش میزنم و کلا اعصابم بهم میریزه ، برای همین میگم کاش پریود میشدم حالم بهتر بود

2706