2733
2734

دوستان من جمعه شب یه بیبی گذاشتم هاله انداخت دیگ دیروز نه ولی امروز گذاشتم یه هاله خیلی خیلی خیلی کمرنگ ک اصلا تو عکس مشخص نیست البته دوبارم قبلش رفته بودم دستشویی یعنی ادرارم غلیظ نبود ...

نمیدونم برم از یا نه دیروز موعدم بوده.

دوس ندارم برم از منفی باشه...

نینی سایت به گردنم حق مادر پدری داره✌ دوسش میدارم😍

نرو 

بزا حداقل ۷ روز بگذرع

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...

فعلا صبر کن دو سه روز دیگه با ادرار اول صبحت امتحان کن انشالله مثبته

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ربطی به غلظت ادرار نداره،بوقت آمپول نزده بودی؟؟؟آمپول آزادسازی منظورمه آخه باعث هاله بی بی چک میشن

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2738

یه کاری کن الان دولیوان اب بخور تا ساعت 6اب نحور و سرویس نرو بی بی چک بزن 

اگه میتونی البته

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

برای استفاده از بی بی چک : https://niniban.com/fa/news/184849، ادرار شخص مورد نظر باید در ظرف تمیزی مانند لیوان یکبار مصرف جمع آوری شود. (نکته قابل توجه اینکه ادرار اول صبح به طور معمول بیشترین غلظت hCG را در بردارد و لذا بهترین نمونه برای انجام تست ادرار است. اگر چه هر نمونه ادرار ممکن است استفاده شود

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
فعلا صبر کن دو سه روز دیگه با ادرار اول صبحت امتحان کن انشالله مثبته

تا دو س روز دیگه نیارمه عمل هناس😊

یه کاری کن الان دولیوان اب بخور تا ساعت 6اب نحور و سرویس نرو بی بی چک بزن  اگه میتونی البته

جدی؟ کلا تا فردا صبم دسشویی نرم مهم نیست برام ولی نمیدونم کی برم برا آز از طرفی درد دارم هم کمردرد و هم سمت چپ پایین شکمم دیروزم کلی حالت تهوع داشتمو ضعف، همیشه علایم پریود اذیتم میکنه الانم دوروزه خونه اسیرم زیاد سرپا وایسم کمردردم بیشتر میشه...میخام تکلیفم مشخص بشه

ربطی به غلظت ادرار نداره،بوقت آمپول نزده بودی؟؟؟آمپول آزادسازی منظورمه آخه باعث هاله بی بی چک میشن

نه نزدم

جدی؟ کلا تا فردا صبم دسشویی نرم مهم نیست برام ولی نمیدونم کی برم برا آز از طرفی درد دارم هم کمردرد و ...

من همین علائمو داشتم برو تست بده

ازمایشگاه خصوصی نرو برو درمانگاه مناسبتره من خصوصی 110 دادم.ولی درمانگاه 30.گرفت بنظرم که هستی ان شالله😍زودتر برو که فعالیتاتو با مراقبت بیشتری انجام بدی

2706