2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم بیچاره مامانم

267 بازدید | 27 پست

یه داداش دارم تازه عقد کرده ایقد مامانمو اذیت میکنه خیلی چون مامانم واسه من جهاز خرید واسه اون داداش بزرگم خونه خرید واسه اینم زمین گرفته باید صبر کنه براش بسازن صبر نمیکنه نصف زمینش خودش پول داده نصف مامانم مامانم الان بخاطر اقساط جهاز دستش خالیه گفتدعید خوب میشه دضعش این هر روز میگه دعوا میکنه مامانم همش گریه میکنه تازه عقد کرده و ما تازه فهمیدیم زنش چقد فدنه گر و بد اخلاق هستت الانم قهر کرده رفته خونه مادر زنش مامان منم همش ناراحت 

یعنی مادرتون با پول خودش براش خونه بسازه؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بگین پرو بازی دراری دیگه خبری از هیچی نیست

نمیدونین چکار میکنه وسیله میشکنه میره میخاد خود کشی کنه میگ شما منو نمیخایین هرکار هم میکنیم نمیبینه مامانم پیر شده از غصه خیلی ناراحتم تازه این بگم خانمش ایقد فدنه گره ب جایی اینک جلوش بگیره بدتره

یعنی مادرتون با پول خودش براش خونه بسازه؟

اره میگه چون واسه اون یکی خریدی برامنم باید بسازی میگ باشه صبر کن  صبر نداره قهر میکنه دعوا نیره میگ خودش میکشه مامانم همش گریه میکنه

نمیدونین چکار میکنه وسیله میشکنه میره میخاد خود کشی کنه میگ شما منو نمیخایین هرکار هم میکنیم نمیبینه ...

درکت میکنم داداشای منم موقع ازدواج اینجوری بودن هی مشت میزدن درو دیوار ک ب اون یکی بیشتر دادی

این که چیزی نیست عزیزم من چی بگم که مادرم با یه پسر مریض داره روز به روز اب میشه برو خداروشکر کن همت ...

خدا کمکش کنه ایشالا داداشت شفا پیدا میکنه مامان آدم ناراحت باشه آدم دلش دیگ شاد نیست 

2738

خب با داداشت صحبت کنین، بگین مادر که داره تلاششو میکنه، اینقدر فشار میاری که بهتر نمیشه، آه میکشه از دستت، بعد همون خونه و زن زهر مارت میشه.

وقتی نمیتونه که فشار اوردن چه فایده ای جز آه و نفرین داره

من و خدا💫
خب با داداشت صحبت کنین، بگین مادر که داره تلاششو میکنه، اینقدر فشار میاری که بهتر نمیشه، آه میک ...

اوه دیشب ب شوهر من گفته خدا لعنت کنه مادرمو من دیگ بدم میاد ازش من دیگ نمیخامش ی حرفا زدههه الهی بمیرم برا مامانم

خدا کمکش کنه ایشالا داداشت شفا پیدا میکنه مامان آدم ناراحت باشه آدم دلش دیگ شاد نیست 

مریضی جسمی نیس ذهنی و اعصاب و روانه درمانم نداره فقط باید کنترل بشه,ادم بمیره غم مادر نبینه😔

و خدایی که بشدت کافیست❤️❤️❤️
مامانم ی زن تنها بخدا پیز شده از غصه.اخرش چی شد؟

اخرش با بدبختی پول جور کردیم مامانم طلاهای منو خودشو فروخت ده سال پیش اندازه ۳۰ ملیون شد

بعد داداشم خونشو عوض کرد زد ب اسم زنش اونم میگه طلاق میخام ک برم دوباره شوهر کنم

یدونه بخابونید دم گوش داداشت بگید خودتو چس نکن درست میشه

خوب نمیشه زمین بفروشه خونه بخره براش شاید اینجوری راضی ش؟

شانسش زمینش بعد چندسال گقتن مشکل داره اونجایی ک خریدین بخاطر همین زیاد پیشرفت نکرده ولی اره میتونه بفروشه بالاخره ی آپارتمان کوچیک بخره بخدا صبر کنه مامانم کمکمش میکنه پریروز لیوان زد ت دیوار من فک کردم خورد ت سر مادرم باردارم ایقد جیغ زدم خودم زدم

2706