2733
2734
عنوان

خز بازیای بلوغ🥺😂

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر منم وقتی بچه بودم عین شما علاقه خاصی به سوتین داشتم نمیدونم چرا ...🤣🤣🤣

ولی خب از اون کارایی که شما کردی من نکردم حالا یه ذره هم خجالتی بودم 🙃

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
2728
ببخشیدا جای من هم تو این تاپیک نیست ولی چرا دخترا و زنا فکر میکنن هر چی بزرگ تر باشه خوشگل تره؟😑 ...

خوبه خودتم ميدونى جات تو اين تاپيك نيس ولى انقد پررويى كه نظرم ميدى!

🧍🏻‍♀️❤️  
ببخشیدا جای من هم تو این تاپیک نیست ولی چرا دخترا و زنا فکر میکنن هر چی بزرگ تر باشه خوشگل تره؟😑 ...

چون معیار زیبایی جامعه اینه اصلا ژنتیک و اینا برا مردم تعریف شده نی  تازه خود رفتارای مردای جامعه هم باعثش میشه 

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
2738
چون معیار زیبایی جامعه اینه اصلا ژنتیک و اینا برا مردم تعریف شده نی  تازه خود رفتارای مردای جام ...

حالا هی نمیخوام گزارش بشماااا

همی فقط میگن زشته 

جای شما اینجا نیست

ولی همه مردا اونطوری نیستن

جهان سوم جاییست که درامد یک دعا نویس از یک برنامه نویس بیشتر است .

رو یکی که بازیم میداد کراش بودم😐

تازشم خواستن عمل لوزم بکنن راضی نشدم

فقط اون بهم گفت برو عمل کن تا واست یه کیلو بستنی بیارم من با سر رفتم عمل کردم😂😂 واییییی خدااااا بچه بودم ۸ الا۹ ساله

چون معیار زیبایی جامعه اینه اصلا ژنتیک و اینا برا مردم تعریف شده نی  تازه خود رفتارای مردای جام ...

دبیرستان که بودم سینه هام کوچیک بود ،همیشه هم همکلاسیام مسخرم میکردن و میگفتن سینه هان اندازه یه جوشه😖

کاربر سال۹۷ هستم
حالا هی نمیخوام گزارش بشماااا همی فقط میگن زشته  جای شما اینجا نیست ولی همه مردا اونطوری نیس ...

ب بودن نرد تو این سایت حساسن ب خاطر اینکه هیلی وقتا مردا میان برا ... تاپیک جنسی میزنن 

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
ب بودن نرد تو این سایت حساسن ب خاطر اینکه هیلی وقتا مردا میان برا ... تاپیک جنسی میزنن 

خب بازم میگم

همه مردا مثل اون مردای ...... هستن؟

جهان سوم جاییست که درامد یک دعا نویس از یک برنامه نویس بیشتر است .
2706