2726
عنوان

دلم یه داداش یا خواهر میخاد

169 بازدید | 15 پست

من ۱۸ سالمه همش یع خواهر ۸ سالع دارم

مامانمم ت سن ۳۷ سالگی عمل کرد ک دیگ بچه دار نشه

تازه شنیدم یکی از نزدیکانمون بارداره اونم دوتا دختر داره یکی ۱۴ ساله و ۱۰ ساله منم دلم خواهر یا برادر نی نی میخاد😥☹

همش دونفریم 

اگه کسی کار اینترنتی سراغ داره بم بگه🥺♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دلم یه برادر میخواد منم ارزوم بود چندتا خواهر و برادر باشیم مثلا ۴ یا ۵ تا باشیم 😕🤧🍂

💙لطفا برام دعا کنید حاجت روا بشم مشکلاتم حل بشه خیلی دلم شکسته است💔🍂  التماس دعا 🙏🏻💕.
2728

وای بیچاره بچه من همش یکی 

داداش یا خواهر که الان فقط برا تو گریه داره بشین درست بخون

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

اتفاقا من یه خواهر ۸ ساله دارم اگر می خوای بیا ببرش ولی داداشمو به دنیا نمیدم

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•
ماکه ۴ تا خواهریم و خودم هم ۲ تا بچه دارم دوست دارم مامانم باز بچه بیاره😂البته بابام حوصلع نداره

ت خودت بچه داری🤕

منم دلم یه برادر میخواد منم ارزوم بود چندتا خواهر و برادر باشیم مثلا ۴ یا ۵ تا باشیم 😕🤧🍂

هعی

من انقد دلم میخاد یه داداش بزرگتر داشته باشم

من یه داداش بزرگتر دارم باز تو خواهر داری ..داداشمم خونه نیست نظامیه...من تنهاترینم  

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
من یه داداش بزرگتر دارم باز تو خواهر داری ..داداشمم خونه نیست نظامیه...من تنهاترینم    

خوش بحالتتتت🥲چون داداش بزرگتر داری

2706