2204

من خودم پریود هستم خیلی خونریزی دارم روز 2هست از مارک مای لیدی استفاده میکنم،،،،،، ولی خیلی زود به زود باید عوض کنم آخه احساس میکنم خیلی قدرت جذبش پایین هست....،،،، 

خداهست:قوی باش اگر هم نیستی ادای قوی بودندربیار....   
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

پنبه ریز

اصلا مارک دیگه نمیخرم

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
2050

تافته پنبه ریز 

‏در درون من خری‌ست در جستجوی تمامی گِل‌های دنیا برای گیر کردن! 😶           میشه واسه ی سلامتی مامان و بابام صلوات بفرستی؟  بهم بگو منم برات میفرستم 😍   من هیچ کسی رو ندارم واسه درد و دل  پس وقتی اومدم و از غمام گفتم یعنی گلومو گرفته و نمیتونم هضمش کنم 🥺. هر وقت حس کردی لازم داری با کسی حرف بزنی ولی هیچ کس نیست به حرفات گوش بده یادت باشه ، من هستم  یا درخواست دوستی بهم بده یا تاپیک بزن و تگم کن  یا بیا تو تاپیک خودم ;قول میدم بیام و یه گوش باشم واسه شنیدن حرفات و غمات . 😍 ارزوم واسه ی همه ی نی نی سایتیا یه خنده ی از ته دل از سر خوشی و شادیه ، اگه دوست داری مامان بشی و نمیشه دعا میکنم  خدا بغلتو زود زود پر کنه با هدیه اش، اگه کنکور داری و اینده ات بهش بستگی داره دعا میکنم به اون چیزی که لایقشین برسین ، اگه با خانواده ی خودتون یا  همسرتون مشکل دارین ارزو میکنم مشکلات حل بشه و همون اتفاقی که دلتون میخواد البته اگه به صلاحتون باشه بیوفته . اگه به عشقتون نرسیدین بازم دعا میکنم اگر لایق هم هستین و مناسب هم و رسیدنتون به صلاحتون باشه بهم برسین ، جیبتون پر پول ،فکرتون باز و مثبت  ، دستتون همیشه بخیر باشه. الهی امین 🤲🏻  دیگه فکر کنم گفتینیارو گفتم حوصلتونم سر بردم . اگه چیزی مد نظرتون بود یاد اوری کنید اضافه کنم 😂.   یادتون باشه قبل از اومدن به این دنیا ،  شما این زندگی رو پذیرفتین ،شاید یه معجزه دارین تو زندگیتون که با دیدن اون زندگی زمینی رو قبول کردین ; معجزه اتونو پیدا کنین اگه پیداش نکردین   .    😍  دوستون دارم 😍                  💫میان ستاره ای 💫
پنبه ریز رنگ صورتی عالیهههه

پنبه ریز یه مدت چسباش خیلی ضعیف بود دیگه ازون وقت اصلا نخریدم ازش

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2292