2726
عنوان

برا شب یلدا چ برنامه ای دارید

1304 بازدید | 45 پست

دونفری خونه اید یا میرید خونه مامان باباتون

یا مادربزرگ ؟

شام چی میخاین درست کنید؟

من ک فقط ژله با شیرینی کشمشی درست میخام بکنم البته یادم ندارم ولی توستر خریدم ک درست کنم

بقیش اماده میخرم

حداقل یک لایک بکنین بفهمم زنده این پست که نمیزارین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امسال ميخوام مهمون دعوت كنم مامانمينا و برادرم و خانواده دايي ام رو دعوت كنم فكر كنم يه ١٥نفري بشيم برنامه خاصي كه ندارم همون برنامع هاي هر ساله ديگه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728

میریم خونه مامان بزرگم

قراره ژله هندوونه ای درست کنم اکلیل بخرم کاجو شبیه هندونه کنم

بقیه کاراش با عممه

پیرهنمم قرمزه یه مقدار گل میخوام بخرم بزارم روش چون خیلی سادس رژ قرمزم لازم داره

ایناهم دیروز درست کردم

احتمال داره برم کلاه بلوطم بیارم برا تزئین 😅

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی!

شوهرم سرکاره ساعت هف هشت شب تازه میاد خداروشکر جایی نمیتونیم بریم اگه نندازن شب قبل دوست دارم خونه خودمون باشیم 

اگه بمونیم خونه کیک درست میکنم با لبو و کدو و شامم سبزی پلو با ماهی شایدم مرغ شکم پر

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
میریم خونه مامان بزرگم قراره ژله هندوونه ای درست کنم اکلیل بخرم کاجو شبیه هندونه کنم بقیه کاراش با ...

چ نازن

امسال ميخوام مهمون دعوت كنم مامانمينا و برادرم و خانواده دايي ام رو دعوت كنم فكر كنم يه ١٥نفري بشيم ...

چ حوصله ای داری

مادربزرگ و پدربزرگ ندارم فوت کردن

مادر و پدرمون سرماخوردن نمیدونیم شاید کرونا دارن.

مثل دو سال گذشته توی خونه خودمون خوش میگذرونیم ایشالا

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706