2297
2330
عنوان

برا شب یلدا چ برنامه ای دارید

1290 بازدید | 45 پست

دونفری خونه اید یا میرید خونه مامان باباتون

یا مادربزرگ ؟

شام چی میخاین درست کنید؟

من ک فقط ژله با شیرینی کشمشی درست میخام بکنم البته یادم ندارم ولی توستر خریدم ک درست کنم

بقیش اماده میخرم

حداقل یک لایک بکنین بفهمم زنده این پست که نمیزارین  

امسال ميخوام مهمون دعوت كنم مامانمينا و برادرم و خانواده دايي ام رو دعوت كنم فكر كنم يه ١٥نفري بشيم برنامه خاصي كه ندارم همون برنامع هاي هر ساله ديگه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

میریم خونه مامان بزرگم

قراره ژله هندوونه ای درست کنم اکلیل بخرم کاجو شبیه هندونه کنم

بقیه کاراش با عممه

پیرهنمم قرمزه یه مقدار گل میخوام بخرم بزارم روش چون خیلی سادس رژ قرمزم لازم داره

ایناهم دیروز درست کردم

احتمال داره برم کلاه بلوطم بیارم برا تزئین 😅

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردین☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردین و   میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد. زن عمو جانم ممنونم بابت اون همه تحقیرات و سیاه گفتنات و زندایی جانم ممنون که هرجا میشینی منو مسخره میکنی این باعث میشه من انگیزه بگیرم                        دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید                                  مداد خوبم مرسی که سر جلسه کنکور شکستی و باعث شدی من بیشتر گند نزنم💙                                                       مخترع سوپ خوراک لوبیا و سالاد شیرازی دوستون دارم🫀

شوهرم سرکاره ساعت هف هشت شب تازه میاد خداروشکر جایی نمیتونیم بریم اگه نندازن شب قبل دوست دارم خونه خودمون باشیم 

اگه بمونیم خونه کیک درست میکنم با لبو و کدو و شامم سبزی پلو با ماهی شایدم مرغ شکم پر

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
میریم خونه مامان بزرگم قراره ژله هندوونه ای درست کنم اکلیل بخرم کاجو شبیه هندونه کنم بقیه کاراش با ...

چ نازن

امسال ميخوام مهمون دعوت كنم مامانمينا و برادرم و خانواده دايي ام رو دعوت كنم فكر كنم يه ١٥نفري بشيم ...

چ حوصله ای داری

شوهرم سرکاره ساعت هف هشت شب تازه میاد خداروشکر جایی نمیتونیم بریم اگه نندازن شب قبل دوست دارم خونه خ ...

خوشبحالتو دوتایی بگیرین☹

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻
میریم خونه مامان بزرگم قراره ژله هندوونه ای درست کنم اکلیل بخرم کاجو شبیه هندونه کنم بقیه کاراش با ...

چ خوشگله

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻