2733
2734
عنوان

تجربه من از کاپ قاعدگی(بدون زایمان)

3044 بازدید | 19 پست

اول اینکه من ۲۲سالمه و زایمان نداشتم .من چون قاعدگی های سنگینی دارم کاپ سایز دو لیوا رو سفارش دادم دفعه اول قبل پریودی تست کردم و خیلی اذیت شدم به سختی وارد شد و به سختی خارج شد(بخاطر استرس زیادی که داشتم عضلاتم منقبض شده بود)و اینکه دراز کشیده وارد شد به حالت چمباتمه اصلا نشد.اکثرا راحتن ولی برای من خیلی سخت بود.در کل جنس خود کاپ خیلی خوبه و پشتیبانیشم هر وقت پیام میدادم جوابمو میدادن ولی متاسفانه طول دهانه رحم من خیلی بلند بود و موقع دراوردن خیلی خیلی اذیت میشدم و تنها راهی که بهم میگفتن این بود که زور بزنم.از چند نفر شنیدم که تو پریودی راحت تره

دیروز پریود شدمو دوباره تست کردم ایندفعه فهمیدم سرپا راحت تره و سریعتر از دفعه قبل تونستم وارد کنم اما دوباره خود به خود رفت بالا و استرس داشتم

صبح که از خواب بیدار شدم رفتم برای تخلیه ولی متاسفانه هیچ جوره درنمیومد مکشش خیلی قوی بود و رو حالت نشسته واقعا حتی انگشت هم وارد نمیشد

بعد از نیم ساعت تلاش به جایی نرسیدم و مجبور شدم برم تو حمام دراز کشیده خارجش کنم و انقدر دمشو کشیدم تا دراومد چون اصلا دستم به بدنه کاپ نمیرسید(اگه دستم میرسید راحت بدون درد سریع درمیومد ولی چون از دم کشیدم فشار اومد خیلی.

شاید سایز یک از لحاظ اینکه زایمان نکردم برام راحت تر بود ورود خروجش اما چون دهانه رحمم بلنده همون بهتر که سایز بزرگتر بود

در کل دیشب خیلی راحت خوابیدم اصلا حس نمیشد و برخلاف اکثرا که دفعات اول نشتی دارن من هیچ نشتی نداشتم ولی متاسفانه بخاطر اینکه قلق درآوردنش دستم نیومد تصمیم گرفتم فعلا بزارمش کنار تا موقع زایمان چون چیزی جز درد موقع دراوردنش نصیبم نمیشه🤦اینم بگم که در حالت عادی هم حتی موقع رابطه خیلی تنگ میشه و به زور رد میشه

پیشنهادم اینه که اگه شما هم این احساس تنگی رو دارید فعلا نخرید تا زمانی که سنتون بره بالاتر و عضلاتتون ضعیف تر شه و یا هم که بعد زایمان بخرید

🌟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قسمت پایین کاپو با دو دستت فشار بده بعد در بیار من 6ماهه خریدم یه سقط 20هفته داشتم سایز یک خریدم خیلی راضی هستم همیشه ام در حالت چمباتمه داخل و خارج میکنم 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
مرسی از توضیحت اتفاقا منم میخاستم بخرم پشیمان شدم

ولی در کل خیلی راحت بود

مشکل از اناتومی بدن من بود

پیشنهادم اینه که اول بدنتو بشناسی

ببین دهانه رحمت بلنده کوتاهه کجه یا صافه

راحتی با اینکه چیزی واردت بشه یا نه

من با اینکه چیزی داخلم بود اصلا حس نمیکردم و‌میگم مزیتش زیاپه مهم ترینش اینه که دیشب خیلی راحت خوابیدم .ولی واقعا نمیتونم بکشمش بیرون

🌟
قسمت پایین کاپو با دو دستت فشار بده بعد در بیار من 6ماهه خریدم یه سقط 20هفته داشتم سایز یک خریدم خیل ...

اصلا شستم نمیرسید

هر راهیو‌بگی تست کردم

فقط باید از دمش بگیرم بکشم تا بیاد بیرون

🌟
منم همین‌مشکلو دارم

شاید باورت نشه، من حتی برای معاینه لگن و سونوی واژینال مشکل دارم و میترسم. باز اونا در میان، این اگه بره تو در نیاد چه خاکی رو سرم بریزم. خیلی میترسم، عکسشو تو گوگل دیدم خیلی ترسیدم، 

این دیگه چه سمی بود 🤣😂💔 جقدر جزییات😂🤣

عزیزم من خودم کسی بودم که کل نینی سایت و‌گوگل و سایت و‌یوتیوب و‌اینستا و همه چیرو زیرو کردم

و فقط یک نفرو تو نینی سایت پیدا کردم که مشکل منو داشته باشه

وظیفه خودم دونستم بگم به اونایی که شبیه منن فعلا یا دست نگه دارن یا ببینن اناتومی بدنشون اگه اوکیه بخرن حتما

🌟
2706