2737
2739
عنوان

مقصر منم یا نانزدم

390 بازدید | 35 پست

دو ساله باهمیم به قصد ازدواج ولی موانعی هست که باید برطرف شه که بهم برسیم

دیروز ساعت ۸ بهم زنگ زد که با دوستم الان اومدیم بازار

برگشت یه عکس برام فرستاد دوستش بود و خودش 

تو عکس افتاب معلوم‌بود گفتم چرا دروغ گفتی این عکسو که روز انداختید گفت نه مال گوشیه روز نشون میده و اینجا ساعا ۷ میشه شب و اینا 

منم خیلی ناراحت شدم باهاش بحث کردم اونم گفت زن دوستم اصلا عین تو نیست

اونا عقد کردن ما هنوز هیچی 

تازه دیشب یه بارم گفت بلاکم کن

من از دیشب هی التماس میکنم هی کش  میده اه اعصابم خراب شد

حالا میگه تو بچگانه رفتار کردی

تقصیر کیه؟

خودش این پیامارو میبینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ینی چی گوشی روز نشون میده بگو بچه خودتی

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2738

شایذ افتاب غروب بوده شما اشتباه کردی 

در این صورت مقصری

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
یعنی تو بودی ناراحت میشدی و بحث نیکردی؟

بله تا تهشو درنمیاوردم ول نمیکردم 😐

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706