2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۳روز عالی بود بعد نزدیک ۱ماه تار میدیدم رفته رفته خوب میشه نگران نباش

من ۸سال پیش عمل کردم

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2728
من ۳روز عالی بود بعد نزدیک ۱ماه تار میدیدم رفته رفته خوب میشه نگران نباش من ۸سال پیش عمل کردم

وای منم همین ۲،۳ روز اول شفاف الان انقدر تاره ک بزور از رو گوشی میخونم میترسم خیلی میگم نکنه اصلاح نشده باشه اخه شماره چشم ۴/۷۵ بود با استیگمات ۲/۵

وای منم همین ۲،۳ روز اول شفاف الان انقدر تاره ک بزور از رو گوشی میخونم میترسم خیلی میگم نکنه اصلاح ن ...

نه اصلا نترس منم این دورانو داشتم هزاران فکر و خیال میکردم که نکنه دکترم اشتباه کرده نکنه چشم من جواب نداده ولی به مرور بهتر میشه چشم رنگی هستی؟

کسانی که چشماشون رنگ روشنه یکم دوره نقاهت طول میکشه برادر من چشماش آبیه تقریبا ۱.۵ تار میدید الانم خیلی به صفحه گوشی و تلویزیون زوم نشو بخدا خوب میشی برو بخواب دختر

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
نه اصلا نترس منم این دورانو داشتم هزاران فکر و خیال میکردم که نکنه دکترم اشتباه کرده نکنه چشم من جوا ...

اره عسلیم میترسم خیلی که اصلاح نشده باشه خیلی تاره😔

اره عسلیم میترسم خیلی که اصلاح نشده باشه خیلی تاره😔

دقیقا خود منی 

۱ماه دیگه میای تاپیکتو میبینی و به این روزا میخندی منم چشمام عسلیه تا ۱ماه تار تار بود یا یه مدت خوب میشد باز تار میشد نگران نباش

دقیقا خود منی  ۱ماه دیگه میای تاپیکتو میبینی و به این روزا میخندی منم چشمام عسلیه تا ۱ماه تار ...

وای کاش باشی هی بهم دلداری بدی یعنی خوب خوب میشه؟

وای کاش باشی هی بهم دلداری بدی یعنی خوب خوب میشه؟

آره بابا خوب خوب میشی نترس😘

تازه من با یکی از دوستام هم زمان عمل کردیم اون خوب خوب میدید من تار میدیدم و استرسم چند برابر بود گاهی گدیه میکردم میگفتم کاش عمل نمیکردم حداقل این بود که چشمام سالم بود😅😆

ولی به مرور بهتر میشه 

آره بابا خوب خوب میشی نترس😘 تازه من با یکی از دوستام هم زمان عمل کردیم اون خوب خوب میدید من تار می ...

شمارمو داشته باش بیا واتساپ من هر وقت نا امید شدم بهم بگو نترس 😭قرار بود یکم تاررباشه  😭

آره بابا خوب خوب میشی نترس😘 تازه من با یکی از دوستام هم زمان عمل کردیم اون خوب خوب میدید من تار می ...

شمارمو داشته باش بیا واتساپ من هر وقت نا امید شدم بهم بگو نترس 😭قرار بود یکم تاررباشه  😭

شمارمو داشته باش بیا واتساپ من هر وقت نا امید شدم بهم بگو نترس 😭قرار بود یکم تاررباشه  😭

😂😂😂😂😂😂😂😂

😘😘😘مرسی دختر یکم خیالم راحت شد

۱ماه دیگه بیا به تاپیکت سر بزن😉

برو استراحت کن و از روزات لذت ببر 

2706