2328
2330
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

مامانم من یه مدت جوانه گندم با ماست و پودر سنجند میخورد تاثیر داشت 

ولی قطعش کرد به خاطر داداشم که شیرش میداد گفتدممکنه خطرناک باشه 

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردین☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردین و   میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد. زن عمو جانم ممنونم بابت اون همه تحقیرات و سیاه گفتنات و زندایی جانم ممنون که هرجا میشینی منو مسخره میکنی این باعث میشه من انگیزه بگیرم                        دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید                                  مداد خوبم مرسی که سر جلسه کنکور شکستی و باعث شدی من بیشتر گند نزنم💙                                                       مخترع سوپ خوراک لوبیا و سالاد شیرازی دوستون دارم🫀
2336

برو هرچی دوست داری بخور و لذت ببر حسرت خوردن خیلی چیزا از ترس چاقی به دلم مونده

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود . خدای من منی که کنارش تو نباشی تومنی نمی ارزد. یک صلوات برام میفرستی تا دوباره حال دلم خوب بشه ،🌺🌷

شیره سفید بخر بخور

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 

عزیز م تمام مغزی جات، گردو،انواع بادام،پسته،کنجد،فندق،کشمش،و انجیر و....آسیاب گن بریز،تو عسل یا خرما بخور...فقط مواظب  باش خیلی چاق میکنه،من ماهی ده کیلو اضافه  میکردم...الان  همش رژیمم،دعا کن برگردم به لاعری