2733
2734
عنوان

...... خخخخخ

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پندار نیک گفتارنیک کردار نیک

آریا

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑
2731
مسخره کردن قومیت ها در قالب جک واقعا زشت و از شخصیت پایین افراده

دقیام کشورهای دیگه این جور مسائل جرم هست 

دستبند رو بیار بزنم استاتر جون را ببریم آب خنک بخوره

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
ببین عزیرم هرکسی که قومیت از ایران رو مسخره کنه ما پشتشیم اگه نباشیم بی غیرتیم چه اصفهانی شریف و چه ...

غیور اسم قومه؟ 

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
واقعا متاسفم که اینقدر بی فرهنگی

انقد سفسته نکن زن یه جک که ای حرفارو نداره مسخره کردن قومیت چیه سیاسیش میکنی

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
2738

اگر بینش قوی داشته باشیم که همه ما ملیت یک کشوریم و ایرانی هستیم تحقیر قومیتها دیگه کنار میره 

«ترکه...»، «رشتیه...»، «لره...» ، «مشهدیه» «اصفهانیه...» و... همه ایرانی هستن 

تحقیر قومیت‌ها را سلبریتی‌ها خط دهی می‌کنند، مردم گناهی ندارند! توهین به اقوام از قاجاریه شروع شد/ تحقیر قومیت‌ها بخشی از سیاست روس‌ها و انگلیس بود

انقد سفسته نکن زن یه جک که ای حرفارو نداره مسخره کردن قومیت چیه سیاسیش میکنی

به تو هیچ ربطی نداره من چیکار می کنم

من فقط حمایت و نظر خودم رو دادم که اونم وظیفم بود و باید درمقابل بی غیرت هاو بی سواد هایی  مثل شما بمونیم 

به تو هیچ ربطی نداره من چیکار می کنم من فقط حمایت و نظر خودم رو دادم که اونم وظیفم بود و باید درمقا ...

تو که انقدر بی ادبی کسی نامه دعوت بهت نداده سراغ هر تاپیکی بری.کسی نیوده تربیتت کنه با بزرگتر از خودت درست صحبت کنی

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
2706