2733
2734
عنوان

ده میلیون کلاهبرداری دیوار

1095 بازدید | 74 پست

ما ندیده نشناخته ده میلیون پول سه روز پیش واریز کردیم بحساب یه زنیکه کلاهبردار توی سایت دیوار بعنوان بیعانه ک خونه رو ب کسی دیگه نده .تا دیشبم باهاش صحبت کردیم گفت فردا ساعت ده بیاین برای قولنامه..اون تهران بود و ما شیراز خونه هم شیراز بود..ولی اصلا ما خونه رو ندیدیم و آدرسشم نمیدونیم ..میشه راهکار بهمون بدید شوهرم منو مقصر میدونه جنگ اعصاب افتاده بجونمون تورخدا هرکه میدونه چجوری اقدام کنیم اصلا پیداش میتونن بکنند

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

پلیس فتا میتونه پیداش کنه از روی شماره کارتش 

لطفا بهشم نگید به پلیس گفتیم و اینا😶

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعدشم اینا طمعکارن دوباره اگهی میذاره چک کن مرتب

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2738

سایت دیوار انقد هشدار داده‌ک بدون اگاهی و قبل از معامله‌ پول واریز نکنین الانم‌فقط ب پلیس فتا مراجعه‌کنین امیدوارم‌بتونین پیداش کنین

بجز شماره‌کارت شماره تلفنی هم‌ازش دارید؟؟

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

آدم میمونه چی بگه

دوتا آدم عاقل همچین کاری میکنن؟

بنظرم ما سر کاریم وگرنه امکان نداره اینهمه....

زندگی ام،انتخاب هایم،اشتباهاتم،درس هایم،هیچکدام به تو مربوط نیست!کاربرقدیمی م با کاربری جدید اومدم🙂

عزیز پولتون خوزد یه ابم روش 

شکایتم بکنس به هیچ جای نمیرسی فقط اینجام یه پول اضافه خرج دادگاه اینا میشه همین 

من این بلا سرم اومده ۵ ت پولم پرید هیچ فایده ای هم نداشته 

برا خرید خدنه فقط با املاکی باید هماهنگ کنی اونم نباید تا خونه ندیدی بیعانه بدی 

2706