2137
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226

من تختم چوبه رنگ زدن روش نسکافه ای

خیلی شیکه چوبی

چوبی بکیر براش شیک و دخترونس

کاربری دوم  شامپو تخم مرغیتونم  فن خلسه ام😍من برای همه پیام دارم،یه پیام دارم برای دروغ گوهای نینی سایت:کیییی از پشت لباساتو مییبندههه؟😂یه پیام دارم برای اقایون نینی سایت:چند ماهشه که اومدی اینجا؟  یه پیام دارم برای خانواده ی عزیزم،لطفا خواهشا شبا نیاین بالا سر من که مثلا محبت کنین پتو بکشین روم زهر ترک میشم  هنوز داری میخونی؟ دمت گرم،حالا ببین،یه پیام دارم برای تویی که اینو میخونی،ادامشم بخون  👌🏻حماسه های فراموش نشدنی نینیسایت:شوهرم ۵۰۰ میلیون حقوق میگیره،ماهی ۸۸ کیلو گوشت میخوریم،اقدس الویه،زنمو از خونه میندازم بیرون،پی پی بچم شله یا خوبه، پدر شوهرم هیزه،خواهر شوهرم گفت.... مادر شوهرم گفت....،و...    عاشق این اموجی ام  تبریک به تو ای هموطن که تا اینجا خوندی،این پشتکارو توی یه کار دیگه داشتی یه چیزی شده بودی برو دیگه چیزی برای خوندن اینجا نیست  

خودش کدومو دوست داره

کاربری دوم  شامپو تخم مرغیتونم  فن خلسه ام😍من برای همه پیام دارم،یه پیام دارم برای دروغ گوهای نینی سایت:کیییی از پشت لباساتو مییبندههه؟😂یه پیام دارم برای اقایون نینی سایت:چند ماهشه که اومدی اینجا؟  یه پیام دارم برای خانواده ی عزیزم،لطفا خواهشا شبا نیاین بالا سر من که مثلا محبت کنین پتو بکشین روم زهر ترک میشم  هنوز داری میخونی؟ دمت گرم،حالا ببین،یه پیام دارم برای تویی که اینو میخونی،ادامشم بخون  👌🏻حماسه های فراموش نشدنی نینیسایت:شوهرم ۵۰۰ میلیون حقوق میگیره،ماهی ۸۸ کیلو گوشت میخوریم،اقدس الویه،زنمو از خونه میندازم بیرون،پی پی بچم شله یا خوبه، پدر شوهرم هیزه،خواهر شوهرم گفت.... مادر شوهرم گفت....،و...    عاشق این اموجی ام  تبریک به تو ای هموطن که تا اینجا خوندی،این پشتکارو توی یه کار دیگه داشتی یه چیزی شده بودی برو دیگه چیزی برای خوندن اینجا نیست  

سفید 

اصلا حالم بهم میخوره وقتی میبینم تو تاپیک هابعضی ها غلط املایی میگرن خب که چی ،نه یعنی چی آخه؟میخوان بگن ما با سوادیم که بلدیم دیکته کنیم؟شرمنده میکنید وقتی میگید یه کلمه با س نوشته میشه یا ص😒😒😒
2050
نمی دونم چطور عکس بفرستم

عکس بگیر بعد بیا این قسمت که کامنت میزاریم اون بالا ۴ تا گزینه هست بغل استیکر یه مستطیل هست از اونجا عکستو انتخاب کن

من خودم رنگ چوب دوست دارم

گناه من سادگی بود .

سفید بگیر،دل باز تره

تخت یچیزی نیست که زیاد دست بخوره و کثیف شه

من همه چیزا چوبیم سفیدن،از همه پشیمونم،بجز تخت😅

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙄😍خدایا شکرت🧿~~~من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم / هاکان😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

سفید خیلی قشنگگگ میشه 

ولی باید تند تند تمیز بشه 

دختری ب تنهایی نخل در خیابان که اشکهایش تک تک کلماتی هستند ک گوش شنوایی پیدا نکرده اند و حالا بر گونه ام جاری می شوند. ‌.                                                  آرمی ام اونم چه آرمی.عاشق این هفت تا فرشته زمینی❤️
1718