2737
2734
عنوان

مهمون داره میاد نمیدونم از کجا شروع کنم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 44 پست
این همه کار رو که گفتی من یک روز طول میکشه انجام بدم تنبل نیستم وسواسی هم نیستم نمیدونم‌چرا کارهام ط ...

به قول س هرم همیشه جوری بلش انگار زیرپاهات چرخه 😁فرض و تیزو بز

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)
این همه کار رو که گفتی من یک روز طول میکشه انجام بدم تنبل نیستم وسواسی هم نیستم نمیدونم‌چرا کارهام ط ...

نه کلش دوساعتج طول نمیکشه قول میدم ۱.۵ ساعت البته باسرعت متوسط رو به سریع

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقد سبک منو تو مث همه پایینتر از پستت منم گفتم بهش برنجتو خیس کن و گوشتتو بزار بپزه و برو سراغ جارو ...

عزیزم تا گوشت یخش اب بشه میشه کارارو انجام داد  گوشتو که یخی نمیندازن بپزه براهمین گفتن بذلره رو شوفاژ یا بخاری البته با  ظرف بشقاب زیرش نری مث خواهرم با پلاستیک ورداری بذاری امه جارو گند ورداره 🤣

2731
فقط جارو برقی ۲ ساعت میکشم 🤧🤧

حتما وسطش هی خاموش و روشن میکنی کارای دیگتم وسطش میکنی وگره بیشتر ازنیم ساعت عجیبه

من اول از ظرفا شروع میکنم😂بعدش جمع و جور.کردن بعدش جارو بعدشم.گردگیری

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
حتما وسطش هی خاموش و روشن میکنی کارای دیگتم وسطش میکنی وگره بیشتر ازنیم ساعت عجیبه

بله خاموش که میکنم برای دستمال کشید با جابه جا کرون چیزی ولی در کل طول میکشه از جارو زدن متفر میشم

اول موهات رو جمع کن بالا سرت 

و از پذیرایی شروع کن

هر چی رو زمینه جمع کل 

یه جارو برقی بکش 

بعد برو سراغ آشپزخونه 

دوساعته همه کارات ردیف میشه

بترس از دادگاهی که قاضی خودش شاهده..
2738
فقط جارو برقی ۲ ساعت میکشم 🤧🤧

البته یه توصیه اول زیر مبلا رو با دستمال مرطوب تمیز میکنم دیگه زیرشو جارو نمیکنم ،زیر هر میز و دکوریم همینطور بعد یکسره جارو میکنم  متراژ خونم ۹۰ کلا ۲۰ دقیقه طول میکشه 

بله خاموش که میکنم برای دستمال کشید با جابه جا کرون چیزی ولی در کل طول میکشه از جارو زدن متفر میشم

اون کارای جابه جایی و اینارو قبل جارو انجام بده  کلا همه چیو بذلر سر جاش  بعد شروع به جارو کردن بکن مامان من همیشه میگه جارو کردن آخرین چیزیه که باید انجام بدی

عزیزم من موقعی مهمون دارم از شب قبل تمیز کاریا رو انجام میدم فقط میمونه غذا درست کردن روز بعدشم قیمه و مرغ شکم پرو ساعت هشت صبح دیگه میزارم میپزه سالاد و ایتاهم اماده میکنم برنجم ساعت ده ابشو میزارم😊

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار
از اتاق خوابنو تختت و کمدات شروع کن خودبه خود حسش میاد بعد بیا سراغ کابینت ها و یخچال ،بعدم بیفت به ...

وای دمت گرم عالی نوشتی مو به مو اجرا میکنم 

اسکرین گرفتم آخر هفته مهمان دارم باید تا سه شنبه کارامو تموم کنم فقط نمی‌دونستم چجوری و از چی شروع کنم 

امروز برم سرکار از فردا شروع میکنم تمیزکاری اساسی رو

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
وای دمت گرم عالی نوشتی مو به مو اجرا میکنم  اسکرین گرفتم آخر هفته مهمان دارم باید تا سه شنبه ک ...

فدات عزیزم منم گاهی سردرگم میشم ولی میشینم برا خودم برنامه مینویسم

عزیزم تا گوشت یخش اب بشه میشه کارارو انجام داد  گوشتو که یخی نمیندازن بپزه براهمین گفتن بذلره ر ...

خب اگه همونجوری بسته یخزده از یخچال دربیاری بزاری تو قابلمه آب ولرم ۱۵ دیقه ای باز میشه

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
فدات عزیزم منم گاهی سردرگم میشم ولی میشینم برا خودم برنامه مینویسم

منم همین کارو میکنم اما وقتی تمیزکاری اساسی باشه سردرگم میشم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2706