2733
2734
عنوان

پالتو 600 تومن خوبه قیمتش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 103 پست
دیونه ام آخه کلا بالای 100هزار تومن برا خودم به زوووور میخرم

اشتبا میکنی ب خودت احترام بزار

زنی که خرج داره ارج داره

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی به وضع مالی و درامدتون داره

به قول شوهرم پول طلب داره ولی الان یه تومن داشت ولی اصلا مهم نبود براش چند بار گفت گفتم ماه دیگه میخرم میترسم تا ماه دیگه تموم کرده باشن

🥰😍
2738
به قول شوهرم پول طلب داره ولی الان یه تومن داشت ولی اصلا مهم نبود براش چند بار گفت گفتم ماه دیگه میخ ...

ب اگه درامد و وضعش خوبه بخر. من خودم به شخصه هرگز تو خواب هم نمی تونم ششصد لباس بخرم

ولی من اینجوریم تا از چیزی خوشم نیاد نمیخرم اصلا اگه بخاطر ارزونی چیزی بردارم خیلی کم مبپوشم یا زود دور میندازم. دست خودم نیس... اینم بهتون بگم برای خودتون ارزش قائل بشید تا دیگرانم براتون ارزش قائل بشن. همیشه قانع نباشی چون برایاطرافیان تون عادت میشه. شده چند ماهی یبار نمیتونید سالی یبار نمیتونید چند سالی یبار برای خودتون چیزی ک دوس دارید بخرید حتی اگه گرونه

2706