2733
2734

چون محلمون بریانک بود گفتن خیلی پایینه نمیان خواستگاری 

خیلی ناراحت شدم 🥺 خب مگه محله ربطی به شعور و شخصیت داره ، حداقل اگر میومدن از چیز دیگه ای ایراد میگرفتن دلم نمیسوخت هی فکر میکنم نکنه تا اخر کس خوبی نیاد و بخاطر محله کسی نیاد 😟 اعتماد بنفسمو نابود کردن 

خودشونم زیاد بالا نبودن طرف باغ فیض بودن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خداروشکر همین اول فهمیدی چقدر بی فرهنگ و سطحی نگر بودن.

اونا در حد شخصیت و لیاقت خودشون حرف زدن

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑

همون بهتر که نیان مطمین باش خودشون فهم شعور ندارن 

که از رو محله تشخیص دادن نیان 

اصلا هم ناراحت نباش اینجور ادما خیلی خوب که همو اول خودشونو نشون میدن

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2738

من نمیدونم کجاست ولی خوب معیار خانواده داماد اون نبوده و شما معیارشو نداشتی دعوا نداره 

اینکه یکی معیارهاش احمقانه ست یا هوشمندانه به خودش مربوطه . اینکه ما ادم احمق یا دانا رو از انتخابهاش  تشخیص بدیم به ما مربوطه . 

در مورد محله هم هر شهری طبقات و لول های اجتماعی مختلف داره شما هم جزو یکی ازین طبقاتی . هیچ شهری هیچ جای دنیا یکسان سازی شده نیست . هیچ شهری هم همه ادمهاش جزو قشر مرفه نیستن .لایه بندی اجتماعی و اقتصادی رو که نمیشه منکر شد . برای همه همینه . هم بالاتر زیاده هم پایین تر 

همون بهتر با این شعورشون نیومدن و جواب مثبت ندادی

وگرنه تا آخر عمرت باید تحملشون میکردی

مثبت فکر کن شاید خدا دوستت داشته و نجاتت داده 

بعضیا پول دارن اما شعور متاسفانه خیر

تا اخر عمر بهت تیکه می انداختن که از پایین شهری و خودشون بالا و..... 

2706