2737
2739
عنوان

کسی بوده که شوهرش خیلی عاشقش باشه واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا بفهمم عاشقمه اگه بلدی کمکم کن

وقتی باهات خوب رفتار میکنه

احترامت و داره

نیازات و برطرف میکنه

به عشق ارامش و اسایش تو میره کار

اینا یعنی عشق..

بریز اون اراجیف و که عاشق باشه باید ناز و بوس و حرفای عاشقانه همیشه بزنه...

حرف باد هواست

تو عملش ببین

2728
من انقدر مریض شدم امروز وقت مشاوره دارم فقط نفرینشون میکنم شوهرم انقدر قشنگ با مادرش حرف میزنه اونوق ...

منم تمام این درد و مرضها رو از این بی پدر و کارهای کثیفش گرفتم. خونه ی بابام سردرد نداشتم. آنقدر اعصابم آروم بود، ولی اینجا همش جنگ و دعوا، کلا از سر تا پاهام درد میکنه و همیشه مریضم. طوری که مثل دیونه ها شدمو قرص اعصاب و افسردگی میخورم. خدا الهی ازشون نگذره که پسر معتاد و مریضشونو گرفتارم کردن. اگه روز اول بهمون دروغ نمیگفتم الان وضع من این نبود. خدا الهی ازشون نگذره🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭

مادر شوهرمم اینکارو کرده جلوی من از اینو اون میگه 

بگه برااات اصلااااا مهم نباشه...

اووونقدر با همسرت راحت باش که خودش همه چیز و با جزئیات بهت بگه...

به دیگران نقطه ضعفت و نشون نده ...

مادرش حرف زد خودت و مشتاق نشون بده بگو وااای واقعا بخند...

بگو برم امشب به شوهرم بگم قضییه رو تعریف کنه بخندیم🤣🤣🤣

یادم باشه بگم تخمه ام بخره🤭

دوبار این کار و کن دیگه عمرااااا چیزی بگه

بلدم خواستگاری رفتن چیز خاصی نیست چقدر بزرگش میکنید

مگه قراره ماها نفر اولیم باشیم که شوهرامون اومدن خواستگاریمون

درسته مثلا از کسی گفت که چهار میلیون در امد داشت ماهانه و گفت چهار میلیون حقوق داشت گفتم منظورت چیه ...

توام از خاستگارات تعریف کن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
بله من همونم ولی نگفتم منو با کسی مقایسه کرده گفتم چرا بعد مهمونی تو فکر رفته نکنه مقایسه کرده .‌چطو ...

بعدم مردها مثل ما نیستن

اکثرا یه چیز و ول میکنن دیگه بهش فکر نمیکنن...

ولی ما خانم ها اووونقدر گیر میدیم و خط میدیم و پالس میفرستیم و که ناخودآگاه توجه شوهرمون و به سمت اون قضیبه سوق میدیدم و بدتر میبریمش تو فکر...

قبول ندارم اصلا ..وقتی آدم یکیو دوست باشه اصلا یادش نمیاد بقیه چه برسه به زبون بیاره..بعدم قیاس کزدن ...

نظریه تون کاااملا اشتباهه...

هیچ ربطی نداره

مگه ما ماهی هستیم که حافظه ۳ ثانیه ای داشته باشیم🤣🤣🤣

من دونه دونه خواستگارام و حرفاشون و یادمه همسرمم همینطور

پس هم و دوست نداریم🤭🤣

بله من همونم ولی نگفتم منو با کسی مقایسه کرده گفتم چرا بعد مهمونی تو فکر رفته نکنه مقایسه کرده .‌چطو ...

شاید اشتباه گرفتم کلا ...ولی کلا تو ذهنتون چرا اومده که ناراحته چون مقایستون کرده ؟ یعنی خودتون قبول دارید مقایسه میکنه یا نه ؟

بعدم مردها مثل ما نیستن اکثرا یه چیز و ول میکنن دیگه بهش فکر نمیکنن... ولی ما خانم ها اووونقدر گیر ...

من تموم راهکار های زناشوی رو بلدم رفتاری و عملی و میتونم بگم مردارو خیلی خوب میشناسم چون اطرافیان رو زیاد دیدم 

یبار فیلم عروسی داداششو میدیدیم گف تو عروسی داداشش دستیار فیلمبردار بهش نخ میداده و الحق هم راست میگفت چون از ی راه دیگم فهمیدم من اون موقع نبودم اصن ولی الان از تالار و اون گروه فیلمبرداری و... متنفرم اونم میدونه حساسم هیچی نمیگ

من میدونم قبلا شیطنت داشته ولی چون جزییات نمیدونم حالم خوبه کوچیکترین چیزی بدونم هی میخوام مقایسه کنم و نابود شم 

الانم دوستیم البته کلا بنظرم نباید راجع به گذشته کسی اطلاعات داشت 

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
توام از خاستگارات تعریف کن

زندگی میدون جنگ نیست!

میدون تقابل و مقابله به مثل هم نیست...

یه جمله گفته و تمام شده

همون موقع باید میگفت بهت افتخار میکنم که اینقدر خوش سلیقه ای !

هم از شوهرش تعریف کرده بود هم خودش!

با القایات کلامی میتونید اون چیزی که دوست دارید از خودتون تو مغز همسرتون وارد کنید

2706