2737
2734

من و همسرم گروه خونیمون یکیه گفتن بچتون زردی نمیگیره

حقیقت داره؟؟

میگن انارم بخوری خوبه 

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….

زردی اصلا ربطی به اینا نداره... 

زردی یه مشکل تو خون هست که پیش میاد... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته اخری عزیزم 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
2728

من گروه خونیم oمثبته همسرمa مثبت هردو بچمم زردی گرفتن چون زردی فقط به گروه خونیه نه مصرف خنکی یا گرمی

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
من و همسرم گروه خونیمون یکیه گفتن بچتون زردی نمیگیره حقیقت داره؟؟ میگن انارم بخوری خوبه&n ...

نمیدونم تا چقدر صحت داره منو شوهرم دوتامون Aمثبت بودیم...دخترم زردی نداشت.

دخترم زندگیمه❤️
2738
من گروه خونیم oمثبته همسرمa مثبت هردو بچمم زردی گرفتن چون زردی فقط به گروه خونیه نه مصرف خنکی یا گرم ...

وای خدا منم همینطور و هردوشون زردی گرفتن الانم باردارم و همش نگرااان.ینی باز خودمو اماده کنم؟

نمیدونم تا چقدر صحت داره منو شوهرم دوتامون Aمثبت بودیم...دخترم زردی نداشت.

عه جدی چ خوب خداکنه براماهم نداشته باشه

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….
وای خدا منم همینطور و هردوشون زردی گرفتن الانم باردارم و همش نگرااان.ینی باز خودمو اماده کنم؟

نه انشالله که نگیره ولی بچه های من فقط ۳ روز زردی داشتن خیلی کم بود درصدش

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2706