2737
2734
عنوان

دیشب نتونستم بهش بگم

554 بازدید | 16 پست

کسایی که تاپیک قبلیم خوندن در جریانن، دیشب کلی اصرار کرد برسونتم خونه، دوستشم تو ماشین بود، اصلاااااا کلامی حرف نزدم باهاش، وقتی دوستش پیاده شد، کلی اصرار کرد چیه ناراحتی و اینا، هیچی نگفتم، فقط اشکم درمیومد، دستامو محکم گرفته بود و میگفت گریه نکن و باهام حرف بزن... هر مغازه ای میدید میزد کنار میگفت برات شیرینی بخرم؟ فلان چی بخرم.. 😔

یه اخلاق های خاصی داره اصلا اهل قربون صدقه ها و مخ زنی های الکی نیس، دیشب بهش گفتم من فکرمیکنم ازاینکه باهمیم تو یه فکر دیگه رو من کردی، گفت من اگر بخوام هرشب هم بایکی باشم موقعیتش دارم، پس فکر نکن بخاطر رابطه باهاتم، الان 3ماه داره میگذره، خودت که دیدی تا الان هیچ کاری نکردم چون دوست دارم... شاید باهم سرنوشتی هم نداشته باشیم و اصن ندونیم تهش چی میشه ولی الان کنارهم حالمون خوبه... هرچی میخواستم بحث عصرش رو بکشم وسط، اصلا نمیشد، میخوام امروز ظهر اگر زنگ زد که بریم واسه ناهار نرم ولی شب که زنگ زد گفت بیابرسونمت حرفامو بزنم بهش. نظرتون؟ 

من مطمئنم تا آخر آبان ماه شدم 54 کیلو😍به خودم ایمان دارم 😍

عزیزم خیلی کار بدی کردی رابطه جنسی باهاش داشتی!

اونم وقتی حتی قصد ازدواجم نداره باهات😐

کنار هم حالمون خوبه دیگه چه سمیِ؟

داره قشنگ ازت سو استفاده میکنه و اگه ۳ تومن ندی کات کنی اون روی دیگه شو‌ نشونت میده🙂

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی کار بدی کردی رابطه جنسی باهاش داشتی! اونم وقتی حتی قصد ازدواجم نداره باهات😐 کنار هم حا ...

الان چیکارکنم به نظرتون؟ 

2731

اشتباه کردی 

رابطه در دوره دوستی اشتباهه 

حالا زیاد مغزتو درگیر نکن ، خودت بیشتر کمکش کردی و خرج کردی 

پس پولشو نده ، بیخیال 

🧿❤مامانی عاشقته پسرم❤🧿خواهش میکنم لایک نکنید لطفا 😒🤦🏼‍♀️
اشتباه کردی   رابطه در دوره دوستی اشتباهه  حالا زیاد مغزتو درگیر نکن ، خودت بیشتر ک ...

باشه، کات کنم باهاش؟ چجوری؟ 

باشه، کات کنم باهاش؟ چجوری؟ 

اگه دوسش داری و دوست داره برو مشاوره راهنماییت کنه 

ولی اگه می فهمی ته رابطه تون پوچ 

بهتره تمومش کنی ماشالا دو طرف عاقل و بالغ اید 

🧿❤مامانی عاشقته پسرم❤🧿خواهش میکنم لایک نکنید لطفا 😒🤦🏼‍♀️
اگه دوسش داری و دوست داره برو مشاوره راهنماییت کنه  ولی اگه می فهمی ته رابطه تون پوچ  به ...

وقتی این رفتارش رو میبینم، واقعا فکر کات میزنه به سرم، ولی ته دلم خیلیییی کم وابسته اش شدم، که میتونم فراموشش کنم 

2738
الان چیکارکنم به نظرتون؟ 

به نظرم بهش بگو میخوای باهاش کات کنی چون از رابطه های بلاتکلیف و بی سر و ته خوشت نمیاد اگه باهاش بمونی صد در صد بازم رابطه جنسی باهاش خواهی داشت چون اگه نداشته باشی اون ولت میکنه!

رابطه جنسی هم زن رو خیلی وابسته میکنه پس تا دیر نشده و کار به جاهای باریک نکشیده تمومش کن و ۳ تومنم نده

خودت الان دختری ؟ یا رابطه تون عمیق بوده؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

عزیزم فقط ی چیز رابطه هم داشتی بعد پسره میگه میبینی ک هیچ کاری نکردم ؟   بهش بگو قضیه پولو و در ضمن یا باهاش ادامه نده یا رسمیش کن یعنی چی هی بری باهاش رابطه داشته باشی اخرشم ک تو گله کنی از بلاتکلیفی میگه برو 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
به نظرم بهش بگو میخوای باهاش کات کنی چون از رابطه های بلاتکلیف و بی سر و ته خوشت نمیاد اگه باهاش بمو ...

آره عزیزم دخترم هنوز، با این کارش نظرمه که پول رو ندم، چون کارایی که کردم واسش بیشتر ارزش داشت، خودمم دوست ندارم رابطمون ادامه بدم،چون خیلییی درگیر کاراش هست و وقتی واسه من و محبت کردن به من نداره

عزیزم فقط ی چیز رابطه هم داشتی بعد پسره میگه میبینی ک هیچ کاری نکردم ؟   بهش بگو قضیه پولو و در ...

یعنی میگین به روش بیارم قضیه پول رو؟ یا بدون هیچ حرفی کات کنم باهاش؟؟؟ 

یعنی میگین به روش بیارم قضیه پول رو؟ یا بدون هیچ حرفی کات کنم باهاش؟؟؟ 

بهش بگو بنظرم  شاید اصلاح شد 

چقد راحت میگی کات کنم وقتی اینقد راحت میگی چرا رابطه رو برقرار کردی ؟  آیندت چی میشه ؟ 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
بهش بگو بنظرم  شاید اصلاح شد  چقد راحت میگی کات کنم وقتی اینقد راحت میگی چرا رابطه رو برق ...

آینده من وابسته به این نیست  

2706