2737
2734
عنوان

امروز سالگرد ازدواجمونه اما پولی واسمون نمونده که بهم یه شاخه گل بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 12153 بازدید | 295 پست

عزیزدلمم خودتون و سلامتیتون بهترین هدیه اس براتون ، میدونم سخته اما بالاخره درست میشه ، من همسرم پارسال با کرونا رفت ، سالگرد عروسیمون نبود پیشم 😭😭 چندروز دیگه یکساله که از پیشم رفته، دلم براش خیلی تنگ شده خیلیییی

عزیزم این مگه غصه خوردن داره همین ک شوهرت سرپا شده و کرونا رو شکست داده خودش بزرگترین هدیس شما خانوم ...

اخه وسیله میخاد 

من نه قالب دارم

نه پودر کیک نه پولشو ! اونم ۱۲۰ تومن گذاشتم واسه خرج ضروری تر

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب گفتم بزار به خانوادم بگن اگر میتونن کمکم کنن کاملا به رو خووشون نیاوردن💔

یعنی مادرت بهتون کمک نکرد؟؟؟ 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2728
عزیزدلمم خودتون و سلامتیتون بهترین هدیه اس براتون ، میدونم سخته اما بالاخره درست میشه ، من همسرم پار ...

وای با کامنتت پقی زدم زیر گریه😭😭😭😭 متاسفم عزیزم جانم💔

2738
اخه وسیله میخاد  من نه قالب دارم نه پودر کیک نه پولشو ! اونم ۱۲۰ تومن گذاشتم واسه خرج ضروری ت ...

عیبی نداره ی شام درس کن هرچی باشه یکم به خودت برس بهشم روحیه بده دقیق میدونم چقد سخته ولی حداقل روحیه ت حفظ کن بره دنبال ی کار دیگه م اگه امکانش بود 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪
اخه وسیله میخاد  من نه قالب دارم نه پودر کیک نه پولشو ! اونم ۱۲۰ تومن گذاشتم واسه خرج ضروری ت ...

ن قالب میخواد ن پودر کیک من همیشه تو قابلمه رو گاز درست میکنم با اردی ک تو خونه دارم .آرد بکین پودر وانیل ماست یا شیر اون دوتا رم نداری حتی با چای یا آب هم میتونی درست کنی تخم مرغ و روغن همیناس

چرا استخدام شرکت نمیشه آگهی سایت آی استخدام زیاده  مستقیم با فرد کسی قراداد نمیبنده اعتمادنمیک ...

استخدام بود ولی تو شهر ما حقوق خوب نمیدن بعدم مدرک نداره ، تجربی بلده یعنی از ۱۷ سالگی رفته دنبالش الان بلده

۲۷۷۵

استخدام بود ولی تو شهر ما حقوق خوب نمیدن بعدم مدرک نداره ، تجربی بلده یعنی از ۱۷ سالگی رفته دنبالش ا ...

حقوق کم بهتر بدون حقوق 

بره حقوق کارمندی کنارش پروژه شخصی برداره 

برنامه نویسی مدرک اهمیت چندانی نداره رزومه مهمه

استخدام بود ولی تو شهر ما حقوق خوب نمیدن بعدم مدرک نداره ، تجربی بلده یعنی از ۱۷ سالگی رفته دنبالش ا ...

شما که بچه ندارید منو بگو با سه تا بچه کوچیک تو بیپولی لباس زمستونی ندارن از خواهرم و زن برادرم لباس بچه هاسونو دادن به بچه هام .

ساداتم مادر سه تا کوچولو ۲۶ ساله .کاربر قدیم 
2706