2703
2553

همسرم ۲ ماه بخاطر ابتلا به کرونای شدید از کار بیکار شد

۷ روز بستری و مخارجش تمام پس اندازمونو لزمون گرفت

کم و بیش از جیب خوردیم توواون دوماه 

حالا بعد دوماه سیل قسط و وام هامون رو سرمون خراب شده

ماشینمونم خراب شده خرج گذاشته رو دستمون

پول عکاسی عروسیم که جشنم نداشتم فقط لباس پوشیدم عکس انداختم نتونستیم تسویه کنیم هنوز بعدد۷ ماه من یه عکس ندارم

پول خورد خوراکمون تموم شد!

ته حسابمون فقط ۱۲۰ هزارتومنه !😭😭

فردام سالگرد ازدواجمونه و حتی نمیتونیم بهم گل هدیه بدیم!

خدایا ما که بنده خوبت بودیم، کرونا بس نبود که تا دم مرگ رفتیم

حالام درد بی پولی؟💔💔💔💔💔💔💔💔

همسرم طراح سایته🥺

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درست میشه منم تو همچین شرایطی بودم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2720
درست میشه غصه نخور ابشالله سال بعد جبران کنین واسه هم

اونش به کنار 

الان معلوم نیست این ۱۲۰ تومن تاکی واسمون بمونه! 

هیچکسم سفارش طراحی سایت نمیده! چقدر تبلیغ کردم من براش! کسی اهمیت نمیده

یکیو میشناسم الان تهه کارتش هزارتومنه قسطاشم مونده و از کارم اخراج شده 

ولی روزه تولده زنش ک ۵شنبه بود یه کیک ۲هزارگرفت با یه کبریت جشن گرفتن وختی زنش تعریف کرد حتا خوشحالیش بمنم سرایت کرد

از نداریش زار میزد اما خوشخالیش بیشتر بود

🤣☹کاراگاها  هزارتومن استعاره بود منظورم پوله کمی بودش

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
یکیو میشناسم الان تهه کارتش هزارتومنه قسطاشم مونده و از کارم اخراج شده  ولی روزه تولده زنش ک ۵ ...

اخه ما نون و مرغمون تموم شده همه ش واسه اون ممکنه بره!

2714
هممون این شرایطو داشتیم بالاخره از جایی درست میشه که فکرشو نمیکنی

امشب گفتم بزار به خانوادم بگن اگر میتونن کمکم کنن

کاملا به رو خووشون نیاوردن💔

عزیزم این مگه غصه خوردن داره همین ک شوهرت سرپا شده و کرونا رو شکست داده خودش بزرگترین هدیس شما خانوم خونه ای روحیه رو به خونت برگردون من جای شما باشم فردا یه کیک خونگی ساده درست میکنم و به شوهرم میگم میدونم دستت خالیه ولی میشه ساده هم خوشحال بود بهش بگو سال بعد ایشالا جبران میکنی اینطوری عشقتون بیشتر میشه و شوهرت قدرتو میدونه 

عزیزم سخته ولی میگذره چند ماه دیگه میبینی همه چی اوکی میشه واقعا کرونا خیلی بده منم گرفتم قشنگ ادم ب ...

بی پولی بد دردیه! خیلی حالم بده 

الان کمر درد پریودی دارم

اگر پریود بشم پول یه نوار بهداشتی من ندارم بدم...

خدایا💔💔💔💔💔

عزیزم خدابزرگه منم همچین شرایطی داشتم درست میش

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
اخه ما نون و مرغمون تموم شده همه ش واسه اون ممکنه بره!

فدا سرت گلم همچی درست میشع ازینا سختراشم بودن و گذروندن یه مدت با احتیاط خرج کنین..

زمین گرده میرسه روزی ک به این روزا بخندی

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
2706