2737
2734
عنوان

خانومای متاهل یه لحظه بیاید

339 بازدید | 50 پست

امروز شوهرم داشت تعریف میکرد پیشه یکی از دوستاش بوده تو ماشین  بعد یهو یه خانومی با پراید که سرویس مدرسه بوده چنتا بچه مدرسه ای هم عقب بودن میپیچه جلو ماشین و داد و بیداد می‌کنه به دوسته شوهرم که پوله منو پس بده و از این حرفا دوستش بهش اشاره می‌کنه برو قضیه رو جمع کن اینم از ماشین پیاده میشه و حالا نمی‌دونم زنه شماره اینو میگیره یا این شماره زنه رو بعدم داشت امشب می‌گفت اس داده لطفاً با من تماس بگیرید منم زنگ نزدم چه واکنشی نشون بدم 

جمله ای که همیشه با خودم تکرار میکنم آروم باش هیچ حاله بدی موندگار نیست تو خدا رو داری / بخاطر شرایط بد روحیم در عرض یک سال ۲۰ کیلو اضافه وزن پیدا کردم  به امیده روزی که بتونم پولمو پس بگیرم و اضافه وزن نداشته باشم 

مرسی که هیچ کس جواب نداد

جمله ای که همیشه با خودم تکرار میکنم آروم باش هیچ حاله بدی موندگار نیست تو خدا رو داری / بخاطر شرایط بد روحیم در عرض یک سال ۲۰ کیلو اضافه وزن پیدا کردم  به امیده روزی که بتونم پولمو پس بگیرم و اضافه وزن نداشته باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت چرا باید کاری کنه؟ همون که بدهکاره زنگ بزنه خب

نمیدونم اون از ماشین پیاده نشده این شده چتره نجات من خیلی از زندگیم ناراضیم می‌خوام ببینم از نظره شماها اگه داره تیک و تاک میزنه با زنه جدا بشم خیلی خستم

2728

همسرت نبابد دخالت می گرد

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست
همسرت نبابد دخالت می گرد

میگه تو خیابون داشت آبروریزی میکرد مردم دورمون جمع شده بودن واسه همین اینکار کردم

بگو زنگ بزنه بذاره رو‌بلند گو

بنظرت هماهنگ نمیکنه باش؟

2738
میگه تو خیابون داشت آبروریزی میکرد مردم دورمون جمع شده بودن واسه همین اینکار کردم

خب مشکلش با ایشون نبوده و ایشونم نباید شماره می گرفتن ،البته نمیخوام تو شما شک ایجاد کنم ولی آگاهانه رفتار کنید

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست
خب مشکلش با ایشون نبوده و ایشونم نباید شماره می گرفتن ،البته نمیخوام تو شما شک ایجاد کنم ولی آگاهانه ...

من که اونجا نبودم از یه طرف میگم اصلا چرا تعریف کرد اگه ریگی به کفششه از یه طرفم میگم این فردین بازیا چیه واقعا به این ربطی نداره

ولی اگه نیتش بد بود خودش نمیگفت بهت

من آنقدر شوکه شدم که نخواستم سریع واکنش نشون بدم گفتم بیام اینجا ببینم نظره شماها چیه چون همش میگه تو دیوونه ای

من که اونجا نبودم از یه طرف میگم اصلا چرا تعریف کرد اگه ریگی به کفششه از یه طرفم میگم این فردین بازی ...

اره منم میگم اگه نیتش بد بود نمیگفت بهت که شمارشو داده به یه خانم و اینکه گفتی دوستش بهش گفته پاشو جمع کن قضیه رو شاید برای اینکه قضیه کشدار نشه اینکارو کرده که زنه ابرو ریزی نکنه

2706