2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تیر ماهی ها خیلی مهربونن

مردادی ها رو اعصاااااابمنننننن(برنخوره بتوناااا🙃

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
تیر ماهی ها خیلی مهربونن مردادی ها رو اعصاااااابمنننننن(برنخوره بتوناااا🙃

دختر بزرگه من مردادیه واقعا خانومه

حالا ما بخاطر چند مورد تیر ماهی ک داریم فراری ایم ازشون😅🤣

2738
من ی گروه زدم فلا سه تاییم فک کنم مامانای مرداد هنوز نمیدونن باردارن😅🤣

😂😂😂😂گروه کجا

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
تیر ماهی ها خیلی مهربونن مردادی ها رو اعصاااااابمنننننن(برنخوره بتوناااا🙃

من اصلا تیرماهی مهربون ندیدم شخصا

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
واتساپ پسر من یک سالشه ما ی گروه داشتیم از بارداری تا الان باهمیم  خیییییییلی خوب بود بخاطر ...

واتساپ شماره میوفته اگه میشه تل بزن بریم اونجا

من اصلا تیرماهی مهربون ندیدم شخصا

منم فقط یه تیر ماهی دیدم 

دومادمون ک خیلی مهربونه 

البته گل سرسبد همه ماه ها مهرررره😌🤣

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
اره اونم خوبه بریم اونجا بعد ک اوکی شدیم و همو شناختیم بریم واتساپ چون راحتتره

ترجیحم امون تل هستش سال 91 ما یه گروه داشتیم هشت ماه دوست بودیم اخرش چند نفرش اقا بودن😐

2706