2733
2734
عنوان

۱ سال انتظار

127 بازدید | 25 پست

یه سال و خوردی اقدامم میخوام برم دکتر ۲۰ ام وقت دارم ولی ۳_۴ روز دیگه موعدمه ...یعنی قبل رفتن  ب دکتر خیلی دلم میخواد قبل رفتن ب دکتر بچه داشته باشم ...البته همیشه "دعا میکنم خدا بهم بچه سالم و صالح بده و برام حفظش کنه "برام صلوات بفرستین هرچند تا میتونید 🌸 این ماه خدا بهم بچه بده اگه خیره ... و اگه راه حلی دارین بگین♥️

عزیزم دعا میکنم رفتی بگه بارداری 

خیلییییییی ممنون امیدوارم تو هم ب آرزوهای خوبت برسی من همیشه دعام برآورده میشه الان احساس میکنم خدا داره امتحانم میکنه دوست ندارم برم پیش دکتر کاش قبلش خدا بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با خلوص نیت و از ته دلت بشین ۵۳۰ بار صلوات حضرت فلطمه بدون فلصله بخون ایشاالله همون میشه که میخای

ببخشید من خوب متوجه نشدم درود برای حضرت فاطمه؟ بدون فاصله؟ توضیح بده انجام میدم

2738

ورزش کن گلم من چهار سال نشدم به محض بیخیالی ورزش شدید شدم ورزش تخمدانات فعال میکنه حتی اگه اسپرم شوهرت ضعیفم باشه باز بچه دار میشی روزی ۱ ساعت کمتر ورزش نکن اونم ورزش تند

ببخشید من خوب متوجه نشدم درود برای حضرت فاطمه؟ بدون فاصله؟ توضیح بده انجام میدم

صلوات حضرت فاطمه رو ۵۳۰ بار بخون بدون اینکه بینش فاصله بندازی 

من هر وقتتت کارم گیر بوده اینو از ته دلم خوندم همون شده خیلی بهش اعتقاد دارم 

خیلییییییی ممنون امیدوارم تو هم ب آرزوهای خوبت برسی من همیشه دعام برآورده میشه الان احساس میکنم خدا ...

عزیزم برام دعا کن که خیلی احتیاج دارم بی نهایت، مطمعن باش به حق فاطمه الزهرا باردار بشی، فقط یادت بشه پریود شدی بشمار روز چهاردهم تخمک گذاری میکنی حرمت درد میگیره و تر شح سفیده تخم مرغ داری از روز نهم تا شونزده رابطه داشته باش زیذه سیاه آسیاب کن بخور 

خدایا دلم معجزه میخواد,کمکم کن جز تو به کی پناه ببرم,
صلوات حضرت فاطمه رو ۵۳۰ بار بخون بدون اینکه بینش فاصله بندازی  من هر وقتتت کارم گیر بوده اینو ...

چطوریه ببخشید من نمیدونم😐 همون صلوات خودمون ؟ب نیت درود بر  حضرت فاطمه

2706