2703
2553
عنوان

عصبی ام چکار کنم

80 بازدید | 11 پست

بچه ها من خیلی عصبی ام. و البته زود رنج.. نمونه هاشو بهتون میگم ببنید چ پیشنهادی میتوید بهم بدید... مثلا شوهرم بره حموم حوله نبره و منو صدا کنه عصبی میشم.... دخترم غر غر کنه و بهانه بگیره عصبی میشم مهد میره صبحها و وقتی میرم دنبالش بخاطر خستگی و... خیلی بهاته میگره و هر چی اوججا خوبه به من ک میرسه هی غر غر میکنه ولگد میزنه و... .... خودم شاغلم و  7ونیم تا 1ونیم سرکارم... نمیدونم برای این حالتم باید برم دمتر و دارو مصرف منم یا با استراحت و یکم بیخیال بودن خوب میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من‌ میخواستم دکمه لباس بچه رو‌ببندم‌ پاره شد ، در حد چی عصبانی شدم 

شوهرم یه حرف رو ۲ بار بپرسه چنان بهش می‌پرم که از زنده بودن خودش پشیمون بشه 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
اخه خوب نیست... انررژی همه رو میبلعیم... هیچ حس متبتی به زندگی ندارم

منم‌ نگفتم‌ خوبه 

من اگه دورم شلوغ باشه و ورزش کرده باشن و‌سالم‌خوری و ،، حس خوب دارم و‌کمتر عصبی میشم 

ولی تنها باشم دیگه داغون‌میشم و‌میفتم‌ رو دنده عصبی بودن 

بیشتر مواقع هم تنها هستم‌

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

من حالت طبیعی انگار آرامبخش خوردم سبک زندگیمو بهت میگم انجام بده : خونم همیشه ساکت و خلوته _ خودم همیشه ساکت و آرومم _اخبار گوش نمیدم _با بقیه بحث نمیکنم _ تا حالا تو زندگیم صدامو بالا نبردم همیشه آرومم . اینارو انجام بده و یه موزیک آرامبخش مثل صدای طبیعت روزی چند ساعت پلی کن تو خونه پخش شه 

2714
من حالت طبیعی انگار آرامبخش خوردم سبک زندگیمو بهت میگم انجام بده : خونم همیشه ساکت و خلوته _ خودم هم ...

خوب مشکل همین جاست 

من ۳ تا بچه دارم که مدام مامان میگن و خونه هیچ وقت ساکت نیست

سلام. لینک زیر یک پرسشنامه آنلاین روانشناختی به منظور انجام یک پژوهش علمی در علوم پزشکی تهران است. پس از اتمام پاسخدهی، امکان استفاده از یک جلسه رایگان مشاوره روانشناختی به صورت آنلاین فراهم خواهد شد. لطفا وارد لينك زير شويد و پرسشنامه را پر كنيد. 

https://survey.porsline.ir/s/UoXEDVs