2737
2734

من با نامزدم هر روز بحث میکنم احساس میکنم خیلی حساسه خیلی جزئی نگره به یه چیزایی گیر میده که اصلا من متوجه نمیشم حرف بدیه یا کار بدیه واقعا منظوری ندارم ولی اون به همه چی گیر میده 

شما هم تو دوران نامزدی اینجوری بودید؟ بحث میکردید؟ مامانم میگه قلق هم دیگه رو پیدا میکنید ولی احساس میکنم شخصیت هامون کلا متفاوته اون صبور و خونسرده من عصبیم و مثل اون نیستم😐😐😔😔

اره همه دارن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حتما برین مشاور تست میگیره صحبت میکنه اگر بهم نخورین بهت میگه

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
2738

اره دیگه همه دارن ما هم داشتیم...انقدر باید به هم بسابین تا حسابی صیقلی بشین و یه دست🤌🏼😬🤤

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...

اره ولی بعد عروسی بیشترر.۲سال اول زندگیمون فاجعه بود کلا.اگه مشکل جدی دارین مشاوره برین و منطقی حرف بزنین.نگو‌بعد عروسی بهتر میشه.نشونه هارو جدی بگیر

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ادم صبور وخونسرد که هی گیر نمیده به چیزای کوچیک

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706