2737
2734
عنوان

شرکت بیز عرررررر😑😑😑

137 بازدید | 14 پست

یه اقایی هست چندمین باره ک باهم قرار میزاریم شرکت بیز فعالیت داره 

اوایل اصرار داشت ک زیرمجوعه بشیم و یه تیم تشکیل بدیم و پولدار میشیم

نحوه کارش جوریه ک تو اینستا محصولات رو میفروشه 

چندشب بود میگفت کارت دارم 

امشب رفتم دیدمش میگه یه پروژه صد میلیونی تا اسفند تو فکرمه اما نحوه کارش فرق میکنه

واقعا من چیکار کنم؟؟؟؟؟ 

بعدم میگه من تو سنی نیستم ک ریسک کنم تا تهش هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عههه خاهر از سر شبی شیش تا تاپیک بیز زدی😄🤕

بیز هرمیه کلاهبرداریه اعتماد نکنید بابا 

من تو بادران ک مثلا مجازه و همجا دفتر داره بودم فقط میخان جنساشونو بهت بندازن اینکه چجوری بفرشی خداداند بیخیال بابا

امیدوارم جهنمی که میگفتن همین دنیا باشه. واقعا دیگه حوصله جهنم رفتنو ندارم ✋🏻  
عههه خاهر از سر شبی شیش تا تاپیک بیز زدی😄🤕 بیز هرمیه کلاهبرداریه اعتماد نکنید بابا  من تو ب ...

اخه این پسره میگه نحوه و روش من فرق داره ازون موقع حرفای دیگه میزد حالا میگه تا اسفند ماه پروژه 100 میلیونی امضا میکنیم توام پیشم باش بترکونیم بعدم میگه من از تصمیمم مطمئنم و تو سنی نیستم ک. ریسک. کنم 

2738
طرف تو رویا هست  بیز این طوره یه اب معدنی دم مغازه میده ۶ تمن و توی اپ بیز ۶ تایی 42 هست و هزا ...

تروخدا اطلاع داری چیزی میدونی بگووووو این میگه تا اسفند ماه پروژه 100 میلیونی میگم. میخوایی همون حرفارو بزنی میگه نه این فرق داره روشش

تروخدا اطلاع داری چیزی میدونی بگووووو این میگه تا اسفند ماه پروژه 100 میلیونی میگم. میخوایی همون حرف ...

همش الکیه هرچی رفیق داشتم امدن بیرون دوره ای داره بیشتر تا افراد ۲۵ ساله جذبش میشن 

2706