2726
عنوان

این ریسک رو میکنید خانما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 52 پست

سقف ریسکم پونصد هزار تومان بوده اونم از جایی که قبلا خرید کردم.همسرم لپ تاپ خرید پولش را داد لپ تاپ نیومد دوسالم هست دنبال شکایته که هیچی

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه. سایت نداره اصلا

نه، تمام !

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2728

پارسال به خاطرماشین شوهرم یکیوقسمش دادگفت برات نگه میدارم ۵۰۰تومنون رفت چنان قسم قرآن وخدامیخوردبیاوببین

وزن الان ۶۸.....هدف تاعید۶۰کیلو......هدف آخرم ۵۰کیلو.....مثل سابق نمیشم دیگه یه چیزایی روترک کردم پس چاقی روهم ترک میکنم💪

خب برو حضوری بخر . یعنی از اون کالا فقط همین یکی داره ؟؟؟

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️

اصلا

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
حتی اگه کلی تلفنی با طرف یعنی فروشنده صحبت کرده باشید و خیالتون رو راحت کرده باشه و به وجدانش قسمش ب ...

نه 

قسم به وجدان دیگه چیه؟

ملت جون بچه و مادر و پدرشون رو به دروغ عین آب خوردن قسم می خورن 

سایت نداره اصلا. یکیه صاحب یه چیزیه نه اون اعتماد میکنه نه من. الان من چیکار کنم؟

آها،از دیوار و اینجور سایتاس؟

ببین میتونی با یک باربری که خودت پیدا کردی یا مورد اعتمادته صحبت کنی،جنس رو ازشون تحویل بگیرن و بعد که راننده اوکی داد و هنوز پیش هم بودن شمابراش واریز کن

نه. سایت نداره اصلا

یا خدا فقط به حرف اون یارو که به وجدانش قسم داده میخوای اعتماد کنی؟

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

اره 

اگه پولمو از توی جوب پیدا کرده باشم 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

اینقدر اخبار و پلیس فتا میگه غیرحضوری خرید نکنید کلاهبرداریه 

چرا اینقدر ساده اید؟؟؟

پولتونو میخورن هیچ کاری هم نمی تونید بکنید 

من ۵۰۰ هزارتومان از توی دیوار ازم خوردن

پلیس هیچ کاری نکرد گفت نباید میریختی به ما چه!!!!!  

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
2706