2703
2553
عنوان

این ریسک رو میکنید خانما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حتی اگه کلی تلفنی با طرف یعنی فروشنده صحبت کرده باشید و خیالتون رو راحت کرده باشه و به وجدانش قسمش ب ...

اصلا رومردم این زمونه حساب نکن

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
حتی اگه کلی تلفنی با طرف یعنی فروشنده صحبت کرده باشید و خیالتون رو راحت کرده باشه و به وجدانش قسمش ب ...

وجدان 😂😂😂

این کارو نکن ، ۷۰۰ تومن خرید اینترنتی رو بالا کشیدن چه برسه ۲۰ میلیون

من و انکارِ شراب ؛ این چه حکایت باشد ؟ غالبا این قدرم عقل و درایت باشد 😊❤🤞
2714

من یکی که هرگز

کسی که بخواد گول بزنه وجدان نداره 

پول زیادیه خیلی زیاد 

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

نه

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2706