2733
2734
من ۳ روز دیگه دادگاه تمکین دارم.وکیل هم نگرفتم برا تمکین.چیا میگن من چیا بگم.نکنه خونه مادرش رو مکان ...

نه بگو باید خونه مستقل باشه خونوادش دخالت میکنن...فقط بگو دوست دارم زندگی کنم منتها یه خونه جدا متناسب با شان خانوادگی من تهیه کنه

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه بگو باید خونه مستقل باشه خونوادش دخالت میکنن...فقط بگو دوست دارم زندگی کنم منتها یه خونه جدا متنا ...

خونه خالش ۲ طبقه است هر دو طبقشو خالش استفاده میکنه میگم نکنه اونجا رو بگه

خونه خالش ۲ طبقه است هر دو طبقشو خالش استفاده میکنه میگم نکنه اونجا رو بگه

بگو کلا خونه فامیلش نباشه بعد بگو این خونه خالشه داره الکی معرفی میکنه...این مرد خونه نداره..من خونه مستقل میخام مجبورش میکنن یه خونه مستقل اجاره کنه باید اجاره نامه بنگاهی ببره

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
بگو کلا خونه فامیلش نباشه بعد بگو این خونه خالشه داره الکی معرفی میکنه...این مرد خونه نداره..من خونه ...

اهان ینی بگم دا این خونه خالشه .کنار مادرشوهرمه خونش.

اصلا نمیدونم چی حکم میدن.من دوست دارم خونه جدا بگیره

2738
اهان ینی بگم دا این خونه خالشه .کنار مادرشوهرمه خونش. اصلا نمیدونم چی حکم میدن.من دوست دارم خونه جد ...

بله بگو این خونه فک و فامیلشه ..دخالت میکنن تو زندگیم فقط بگو من شوهر و زندگیم رو دوست دارم ..مشکلش خونه نداشتن و دخالت خونوادشه..یه خونه جدا بگیره من میام بعدم بگو باید در شان خانوادگیم باشه نره یه زیرزمین کرایه کنه

بعد بگم کارشناس بره خونه رو ببینه؟ تو جلسه بگم؟

اون اگر خونه غیر از خونه مادرش و خاله اش معرفی کرد بگو کارشناس میخام باید بیاد ببینه و تایید کنه...جهیزیه تون تو خونه قبلیته؟؟؟؟

خیلی استرس دارم.تو دادگاه تمکین رو رفتی؟

نه بابا من ۱۸ سالمه..مامانم کنارمه راهنمایی میکنه...

نه جهیزیمو برداشتم طبقه بالای مادرش بود الان اونجا رو دادن اجاره

میخای باهاش زندگی کنی؟

2706