2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کارشناس حقوقم اگه وکیل پیدانکردی اینجا سوالتو بپرس شاید تونستم جواب بدم

عزمزم منو همسرم داریم طلاق توافقی میگیرم یه بچه ۳ ساله داریم همسرم شرط گزاشته طلاقت میدم ولی بچه رو بدی من منم قبول کردم مشاورمون تموم شده پروندمون رفت دادگاه امروز همسرم گفت اگه مثلا من بخوام پسرمو هفته ای یه بار ببینم نمیاد طلاقم بده اینجا هم پیش ریش سفیدا و شورا اینا امضا کرده حالا میگم اگه پشیمون بشه از طلاق بازم دادگاه طلاقمو نمیگیره؟؟؟

2728
عزمزم منو همسرم داریم طلاق توافقی میگیرم یه بچه ۳ ساله داریم همسرم شرط گزاشته طلاقت میدم ولی بچه رو ...

همسرت گفته بچه رو نباید ببینی؟

نگاه به نام کاربریم نکنید خب هرچی گذاشتم گفت تکراریه مجبورشدم🙈
عزمزم منو همسرم داریم طلاق توافقی میگیرم یه بچه ۳ ساله داریم همسرم شرط گزاشته طلاقت میدم ولی بچه رو ...

وقتی طلاق توافقی باشه، هر کدام از زوجین تو هر مرحله که باشه ومنصرف بشن  اقدامات و توافقات هم بلااثر میشه 

ببین عزیزم من درست متوجه نشدم که ایشون نمیذارن دیدار داشته باشین یا شما میترسین که بگین پشیمون شن 

شما نمیتونی حق ملاقات فرزند رو از خودت اسقاط کنی حتی اگر توافق شده باشه. بعد از طلاق شما دادخواست ملاقات طفل میدی و بچتو میتونی ببینی 

ن گفت هفته ای یه بار نمیخوام ولی ماهی یه بار یا ۳ ماه یه بار ببینش

بالا توضیح دادم عزیزم 

اون نمیتونه همچین شرطی برات بذاره قاضی مشخص میکنه دیدارتون رو واصولا هم هفته ای یکی دوبار میتونید بچتون رو ببینید. حتی اگه شرط هم گذاشته باشه شما بعداز طلاق درخواست ملاقات طفل میدی و قاضی رای میدن ک چجوری میتونید فرزندتونو ببینید