2733
2734
عنوان

حسودیم میشه😂🥺

235 بازدید | 11 پست

پسرم یکسالشه وقتی همسرم میاد خونه دیگه اصلا منو محل نمیده اصلا منو کلا محل نمیده زیاد با اینکه همسرمم زیاد خونه نیست ولی عاشقشه

امروز انقدر براش وسیله آماده کردم سبزی براش گرفتم پاک کردم،مغزیجات براش رنده کردم جوانه ها رو درست کردم،کلی براش با عشق وسیله آماده کردم دورش بگردم🥰از وقتی بیدار میشم تا بخواد بخوابه مثل همه مامانا فقط تحت اختیارشم ولی اصلا منو دوست نداره،امشبم تا شوهرمو دید دیگه منو محل نداد میرفتم سمتش انگاری غریبم میزد زیر گریه منم انقدر خسته بودم خودم نشستم گریه کردن که چرا پسرم دوستم نداره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق داری والا🥴

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

دخترمن میگه مامان منو داداشامو بذار خونه عمه خودت برو😐😐😂

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2738
بیخیال باو فک کنم بچه اولته 

آره،بخدا انقدر کمر درد دارم قوز میکنم راه میرم از بس که دنبالش میدوام ولی اصلا منو دوست نداره،دنبال مادر شوهرم،شوهرم گریه میکنه من که نباشم انگار نه انگار نمیدونم چرا😂🥴

دخترمن میگه مامان منو داداشامو بذار خونه عمه خودت برو😐😐😂

وای خدایا😂پسر من ی ذره بچه دنبال مادر شوهرم همچین گریه میکنه بیا و ببین،من واقعا با اینکه بچس ولی ی جوری میشم واقعا ناراحت میشم