2726

بچها یه سری ها هستن میگن خواستگار داشتم مثلا تو جایی خیلی خوشتیپ بود  دوستم و واسطه کرد اون اصرار که باش حرف بزن منم چون  اصرار دوستم بود قبول کردم گفتم ببینم حرفش چیه همین     سوال اینجاست این که از قبلش مشخصه حرفش چیه پس میگه میخام ببینم حرفش چیه بهونه نیست .  تو این شرایط بودین؟ میخام این آدما رو برام تحلیلشون کنین نمی فهممشون  نمیگم خدای ناکرده دروغ میگن احساس میکنم تضادی تو حرفاشونه شایدم اشتباه کنم  با موردهای اینجور برخورد کردین

قپی میاد بابا

اگ نخاد ک هیچی راضیش نمیکنه

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ینی ببینن شرایطش چطوریه و اخلاقاشون چطوریه 

حرفش که میدونن چیه

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
عزیزم ۲ خط اولو ترجمه میکنی ۴ بار خوندم🙄🙄🙄

واضح گفتم   دختری پسری خوشتیپ خواستگارشه کسی رو واسطه میکنه که دوست و همکلاس دخترست دوست دختره اصرار زیاد که باش حرف بزن و فلان موقعیتش خوب .  دختر داستان ما هم میگه دوستم اصرار کرد که باش حرف بزنم قبول کردم وگرنه قبول نمیکردم حقیقتا هم خاستم ببینم پسره حرفش چیه .   میگم این که مشخصه پسره حرفش چیه چرا دختره میگه خاستم ببینم حرفش چیه و بقیه ماجرا که گفتم ..........اصلا شما دیدین طرف خواستگار خوشتیپ داشته باشه اما قصد ازدواجم باش نداشته باشه صرفا بگه خواستم ببینم حرفش چیه