2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر کنم گردن با کمر فرق داشته باشه،شما چه جوری میشدین؟درمان کردین؟

دیسک گردن به دست میزنه 

نوک انگشتامون گزگز میکنه و درد ساعد دست و ...

ولی دیسک کمر شنیدم بیشتر به پا میزنه.

درمانش فقط استراحته دیگه 

فیزیوتراپی میریم و داروی صد التهاب و ژل اینا میدن ولی ولی اینا کمکی هستن.

من خیلی راه ها رو امتحان کردم بیشتر آدم باید رعایت حال خودش رو بکنه و اصلاح شیوه ی حرکت و شیوه ی نشتن و برخاستن داشته باشی و و و  و   و  و   و  و

از همه مهم تر ورزش آروم و مستدام برا تقویت عضلات انجام بدی که فشار و وزن بدنت  روی عضلات قویت بیفته نه روی ستون فقراتت.سرچ کن ببین ورزش برای دیسگ کمر چه ورزش هایی هستن.

همسرم این هفته رفت فیزیو تراپی یه برگه هم دادن ورزشهای مناسب دیسک گردن توشه 

منم شروع کردم یه هفته انجامشون میدم روزهای اول بعد از ورزش چون عضلاتت گرفته میشه ممکنه دردت بیشتر بشه ولی بعدش حله.

باید پیوسته این ورزشها انجام بشه

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
قطعا کمر درد نیست دیسک پاره بشه اصلا نمیتونی خم و راست بشی از درد

همسرم یه سال پیش ام آر ای داده دیسکش پاره شده بعضی موقع ها گردنش خشک میشه نمیتونه حرکت کنه.😭

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
همسرم یه سال پیش ام آر ای داده دیسکش پاره شده بعضی موقع ها گردنش خشک میشه نمیتونه حرکت کنه.😭

سلام عزیزم شوهرتون گردنش بهتر شد چکار کرد ممنون میشم پاسخ بدید 

خدایا توکل به تو کردم بهم کمک کردی ازت ممنونم