2733
2734

بنظر من خرافات

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

برای ماجفت بود 

دخترداییم وپسرخالم ازبچگی به اسم هم بودن وخیلی همومیخاستن اماستاره هاشون جفت نبودلحظه ی اخرعقدشون بهم خوردوعقدنکردن

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

من يه سري كسايي كه زندگيشون خوبه و از اشناهام هستن زدم نوشته بود كه ستاره هاشون جفت نيست بهم نميرسن 

يا پدرمادرمو زدم نوشته بود هميشه در بحث و جدل خواهند بود ولي خداروشكر زندگيشون خوبه بنظرم زياد واقعيت نداره

حروف ابجد واقعیه ولی درمورد ازدواج نمیدونم شاید واقعی باشه ولی نه اینطوری که بقیه میگن 

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2706