2737
2734
عنوان

حدودا بعد از چند ماه اقدام باردار شدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 54 پست
من از روزی ک ازدواج کردم تا الان ۲ سال میشه اقدامم همون اول بچه دوس داشتم حامله نشدم 

تو دوساله 

من چهار سال 

با دوتا سقط 

تا میاد بهش دلبسته میشی 

خدا ازت میگیرش

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دوساله  من چهار سال  با دوتا سقط  تا میاد بهش دلبسته میشی  خدا ازت میگیرش

بگردم

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
2728
یکسال طول کشید دیگه داشتم ناامید میشدم

اخی خدا ببخشه بهت یسال طبیعیه میگن

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
2738
اره بالاخره مسئولیتاش یکم سخته چون بار اولته داری باهاش مواجه میشی ولی خدا خیلی کمک میکنه به آدم

درسته برام دعا کنید مهربون هرچی خیره ان شا الله

تو دوساله  من چهار سال  با دوتا سقط  تا میاد بهش دلبسته میشی  خدا ازت میگیرش

وای خدا بهت صبر بده عزیزم خیلی پس سختی کشیدین من دو روز پریود عقب میافته چقدر ذوق میکنم وای ب سقط.ان شالله دیگ نوبت خودمونه یه نی نی سالم خدا ب همه مون بده

خدایا شکرت راضی ام ب رضای تو 
یعنی احتمال اینکه منم این ماه باردار شم زیاده یا کمه ؟😕

بدن با بدن تفاوت داره،،همین طور کیفیت اسپرم،،نوع پوزیشن

به طور اتفاقی با اینجا آشنا شدم و اوایل سال 97خواننده بودم.تیر 97عضو شدم و لغو زدم و همچنان خواننده بودم.دی 97عضو بودم تا شهرویور 99که نمیدونم چرا ترکیدم و الان در خدمتتونم.خانم آقامون هستم.اگر تاپیک زدم دلداریم بدین و هی مخالفت نکنین آفرین.و در آخر عاشق دخترمم و ی دنیا امیدواری و حال خوب.
خوش ب حالت

خب این طوری برای ناخواسته خیلی سخته

به طور اتفاقی با اینجا آشنا شدم و اوایل سال 97خواننده بودم.تیر 97عضو شدم و لغو زدم و همچنان خواننده بودم.دی 97عضو بودم تا شهرویور 99که نمیدونم چرا ترکیدم و الان در خدمتتونم.خانم آقامون هستم.اگر تاپیک زدم دلداریم بدین و هی مخالفت نکنین آفرین.و در آخر عاشق دخترمم و ی دنیا امیدواری و حال خوب.

۹ماه😐🥺

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706