2726
عنوان

با سرعت نور دارم چاق میشم توروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 40 پست
و منیک هی میخورمو چاق نمیشم

برنج و ماکارونی زیاد بخور و بعد از هر غذا کلی آجیل 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متابولیسم بدنت پایینه عسل دارچین سیاه دانه زیره زنجبیل را اسیاب کن و مثل قرص کن  هر دفعه یه دو ...

اینا رو که همش میخورم رزماری هم میخورم دیگه همه جام جوش زده

کلاس مجازی تمامی لاینهای زیبایی با نازلترین قیمت
2728
۱۵۹ ۵۶ بودم تو حدود شش ماه شدم ۶۴. از وزن الانم نمیترسم از این سرعت که میره بالا وحشت میکنم 

دقیقا منم 53و55بودم یهوشدم69

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
۱۵۹ ۵۶ بودم تو حدود شش ماه شدم ۶۴. از وزن الانم نمیترسم از این سرعت که میره بالا وحشت میکنم 

تیروئید نداری؟

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
راضی هستی؟ من خیلی دلم برای بدن و لباسای قبلیم تنگ شده

اصلا معذرت میخوام شدم گاو.همه میگن خوبه اما خب بقول شمامشکل سایزدارم

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2706