2737
2734

موهام سفید شد رفت دیوانه شدم بخدا روانی فقط یهو روانم میریزه بهم😭😭😭همین الان قاط زدم اومدم تو اتاق درو بستم حرصصصصصص میخورم چرا بچه ها هرچی بزرگ تر میشن سختر میشه

درک میکنم😑

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اون طفلکها خیلی بیشتر از مادرها سختشونه 

لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ
اول اول😭

اول خیلی سخته خدایی

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
من اگه بچه داشتم یک درصد هم نمیزاشتم ب مدرسه اهمیت بده بره صفر ش اصلا یاد نمیگیرن ک اینجوری فقط هی ط ...

مگه میشه نرن مدرسه؟از یک‌طرف نکران سلامتی شون از یک طرف نگران درس شون  بابا ما همون مادریمون میکردیم بخدا بس بود 😭

2706