2733
2734
عنوان

مامانم هیچی نمیخره برام😐😐

1540 بازدید | 30 پست

هر لباسی چیزی یا لوازم آرایش میخوام بخرم میگه با پول خودت بخر😐

همین چن وقت پیش ۵۰۰ تومن کاپشن خودم خریدم الان یه بافت میخام باز میگه خودت بخر😐

حالا ماهی ۴۰۰ تومن پول میده بهم😐😐😐

چیکار کنم چی بش بگم😐

اینم بگم دارن ها دستشون تنگ نیستش😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم دکتر دستش تو جیب خودشه نه مامانش عزیزم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728
2738

برای من هیچی نمیخرن ، پول تو جیبی هم نمیدن😕

فقط هر وقت لباسام پاره بشه یه جدید میخرن‌‌‌...

وسایل دیگه اصلاً نمیخرن...

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2706