2726
عنوان

بنظرتون من توقع بیجا از نامزدم دارم...دوس دارم منو😋🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 39 پست

عزیزم بهش بگو رک و راست باهاش حرف بزن .بخدا من چن سال دوستی بعدش دوسال عقد الآنم ک ۲ سال عروسی کردم همیشه با شوهرم حرف زدم هر چی دوست داشتم .آخه بعضی مردا باید بهشون گفت اینجوری هیچی نمی‌فهمن

خدایا شکرت راضی ام ب رضای تو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینکه دورش شلوغه بهت هی پیام بده، خییییییلی انتظار بی جاییه. دو ساله عقد کردید دیگه واقعا انتظار نداشته باش هر لحظه به فکرت باشه. 

تو جمع انتظار احترام بله ولی انتظار رفتار عاشقانه داری واقعا؟ مسخره نیست؟

بیرون رفتن هم خب خودت بگو ببرم بیرون. یا برام خرید کن.

شاید دستش تنگه شاید داره برا عروسی و بعدش برنامه می‌ریزه...

بعضیاشو بهش میگفتم چشم گفتنش واسه همون لحظه بود ولی فراموش میشد

بازم بگو مردا همینن خودشون نمیفهمن باید بگی بهشون هر بار به بهانه های مختلف 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
یبار بهش گفتم یه چیز لازم دارم گفت خرجت با باباته

عزیزم خییییییلی ها رسمشون و انتظارشون اینه که خرجت تو عقد با پدرت باشه. پس الکی خودتو سبک نکن. اینطوری آبروی پدرت و می‌بری.

این همه سال خرجتو داده. خب این دو سال هم روش.

واقعاً هم هنوز خونه ی باباتی. من فقط تو نی نی سایت دیدم از شوهرشون تو عقد، پول می‌خوان و میگن خرجمون باهاشه

نمیدونم چی بگم حس میکنم دیه ازدواج بدرد نمیخوره فقط.

از اولم همین بود خو

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
یبار بهش گفتم یه چیز لازم دارم گفت خرجت با باباته

خوب تو هم بگو بوس نمی‌دم فعلا دختر بابام هستم،😈😁

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 

برا فیلمای خاک برسری برید پیش مشاور

ولی اجی زندگی اینقدر بالا پایین داره درکل حالا با هرکی ادم ازدواج کنه درک متقابل. همیشه دوست داشتن ها زبونی نیستن گاهی با عمله. باید شرایط مکان و زمان رو درک کنن‌اون دونفر. سعی کنید مشکلاتتون رو‌ با‌گفتکو حل کنید

سه تا اشتباه داری

۱.میشنی بلاگرا رو میبینی 

۲.خودت رو باهاشون مقایسه میکنی

۳.حرفت رو به مستقیم نمیگی

راه حل:

وقعیتش ساده بگم مردا موجودات احمقی ان(منظورم توهین نیستا ولی ادنجوری که ما خانونا راحت تو لفافه با هم حرف میزتیم و متوجه میشیم ،مردا اینطور نیستن باید صریح و رک و کوتاه حرفتو بزنی حتی اگه طولانی حرف بزنی نصف حرفاتو گوش نمیکنن)

و حتما حتما تمااااام بلاگرا رو انفالو میکنی..هر کسی که خودت رو باهاش مقایسه میکنی رو آنفالو کن و حداقل۴۰روز به پیجشون سر نزن تو این مدت به جاش کست باکس رو نصب کن کانال دکتر مجتبی شکوری رو گوش کن

پ ن: خیلی دلسوزانه و طولانی حرف زدم..به وقتی که برات گذاشتم احترام بذار و کارایی که گفتم رو انجام بده❤

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
2706