2726

بچه ها عقدیم الان دوساله تقریبا بنظرتون من خواسته های بیجایی دارم

دوس دارم وقتی دورش شلوغه بهم دائم پیام بده🥲

وقتی تویه جمع عستیم باهام بااحترام و عاشقانه رفتار کنه💔

دوس دارم مثل روزای اول ببرتم بیرون دوس دارم تو این هوا دستاشو بگیرم قدم بزنم

دوس دارم روزای تعطیلی بگه اماده شو بریم حداقل تو پارک یه نون و پنیر بخوریم

دوس دارم فقط عرو...سک جنسی ایش نباشم دوس دارم منو بخاطر خودم بخاد..‌

دوس دارم بازم مثل قدیم بهش اعتماد داشته باشم تاحالا دوسه باره سر مچشو گرفتم که فیلم و عکس خاک برسری میبینه

والا بخدا من چیزی کم نزاشتم

دوس دارم بگه لباسات تکراری شده بیا واسه زمستونت یه دست لباس بخرم ذوق کنی

دوس دارم شده ماهی صد تومنم شده بهم بده حداقل یه شارژ و نوار بخرم‌..💔

هروقت زندگی بلااگرا رو میبینم فقط میشینم گریه میکنم

......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون بلاگراهم خوشیاشونو میزارن ویترین وگرنه همه این مشکلاتو دارن

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2728

این بلاگرا گند زدن به زندگی خیلی ها ،دائم جشن و سفر و لباس های چند میلیونی وارایش و عمل های زیبایی و…همه رو افسرده کردن 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪
ظاهر زندگی بقیه رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن

👌

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

لابد از اول ازش نخواستی اونم سر سری گرفته بهت پول نمیده 

در مورد رابطتتونم سعی کن بیشتر به خودت اهمیت بدی و همش دو برش نباشی اما وقتی میاد یه ساعت رویایی رو براش بسازی نه اینکه بخوای ۲۴ ساعت باهاش باشی و براش تکراری بشی اینجوری بیشتر جذبت میشه و دوسداره بیشتر باهات وقت بگذرونه 

2706