2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به اسم سحر

835 بازدید | 22 پست

بچه ها من اسمای جدیدو دوست ندارم 

علی الخصوص این چند بخشیها و اینا که آخرش "آ"داره...همین که یه اسم معقول و خوش آوا و خوش معنی باشه برام کافیه...و این که اسمی مثل سحر که الان کم میزارن به نظرم بین همدوره ایهای خودش تک خواهد بود

حالا با این حساب نظر و تحلیلتونو در مورد این اسم بگین...

پسرم سبحان ه

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏

عادم یاد سحر قریشی میوفته

بازم سبحان و سارا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظر من خوب نیس 

اینا هم خوبه 

سارا 

سنا 

سلما 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
2738

قشنگه به اسم پسرتم میاد

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
  عادم یاد سحر قریشی میوفته بازم سبحان و سارا

والا آدم هر چی میخواد بزاره یاد یه چی می افته

شوهرم میگه جانان (میدونم خیلیا دوست دارن ولی برا من دلنشین نیست

تازه یاده جاناتان نون خ می افتم😶

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏

من یاد سحر تبر میفتم... سحرو ولش بزار رویا 🤩🤩

در کشور من زن مثل میت ب حساب است............... اگه ی روز بمن خیانت کنی...                                  مثل قبل نمیشم باهات ولی کات نمیکنم تا بمونی   ببینی بسوزی😎                                                            من سه نفرم خودم غرورم اون روی سگم... منو از خودم بپرس من برای همه یکی نیستم💪
2706