2737
2739
عنوان

واكسن كرونا وباردارى

73 بازدید | 11 پست

سلام بچه هامن چندروز بعدموعدم واكسن كرونا زدم سينوفارم،،الانم ناخواسته باردارم خيلى ميترسم كاملاتوشكم يعنى واكسن روش تاثيرنزاره؟؟

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحت نظردکترباش بهشون بگو ازمایشات وسونوات حتمابروچون کوچک بوده سن بارداریت

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2728
نترس اتفاقی نمیوفته  دوستای من تو بارداری زدن

من خيلى توشك وبهتم حالا كنارنيومدم باباردارى همسرم ميگه سقط كنيم خودم هزارجورفكرتوسرمه نه فوليك اسيدخوردم نه آز پيش باردارى دادم ازون ورم لقاح مصادف شده باآمپول كرونا 

نترس توکلت بخداباشه اماخوب احتیاط شرط عقله 

اى خدا خيلى شرايط بديه من اصلاآمادگى نداشتم اصلافكرشم نميكردم باردارباشم

2738
اى خدا خيلى شرايط بديه من اصلاآمادگى نداشتم اصلافكرشم نميكردم باردارباشم

هدیه خداست بپذیرش  بعدم الان شوکه شدی  چندروزدگه حالت خوب میشه  کم کم علاقمندمیشی وقتی حرکاتشوتوبدنت حس کنی حاضری بخاطرش ازدنیابگذری

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
هدیه خداست بپذیرش  بعدم الان شوکه شدی  چندروزدگه حالت خوب میشه  کم کم علاقمندمیشی وقت ...

خيلى نگرانم به خاطرهمين واكسن كرونا واينا همش منفى بافى ميكنم

من خيلى توشك وبهتم حالا كنارنيومدم باباردارى همسرم ميگه سقط كنيم خودم هزارجورفكرتوسرمه نه فوليك اسيد ...

میشه یه سوال از شما بپرسم. چرا شماها خیلیاتون اول کاری رو انجام میدید بعد راجب عواقب فکر میکنید؟ از نظر خودتون کمی عجیب نیست؟

خوب خواهر من قبلا فکر میکردی که الان کاسه چه کنم چه کنم دستت نگیری

میشه یه سوال از شما بپرسم. چرا شماها خیلیاتون اول کاری رو انجام میدید بعد راجب عواقب فکر میکنید؟ از ...

عزيزم من حتى يك درصدهم احتمال نميدادم بارداربشم ٨سال تمام به همين روش پيشگيرى كرده بودم ازكجاميدونستم دقيقا وقتى واكسن كرونا زدم ناخواسته باردارميشم هنوز توشك بارداريمم