2737
2734

خب اینجوری بگم ک

رو ی پسری کراش داشتم و فقد تو اینستا همو فالو میکردیم

اکثرا من ریپلای میزدم استوریشو بعضی وقتام اون

ی قضیه ای پیش اومد من بهش گفتم حسمو ری‌اکشنش اینا بود واسین شاتارو بزارم

بد اینا ایدی تلشو خاستم ایدیشو داد تقریبا سه چار روزه اونجا باهم حرف میزنیم ولی همیشه شروع کننده حرفامون منم😐🤦🏻‍♀️

دوست داشتنمم طوریه ک نمیتونم ازش دل بکنم بااینکه تاالان جواب درستی بهم نداده

مطمئنا بعضیا میان میگن تو دختری چرا درخواست دادی ولی گفتن حست ب طرف بنظرم دختر و پسر نداره:/

(منی ک بد یسال دوباره اومدم نی نی سایت و ذوق دارم و پش سرهم تاپیک میزنم)😐

امضا انگلیسی خیلی خفن*                                                     نیمچه نویسنده"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عسک خودت و کراشت😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
تو حستو گفتی دیگه صبر کن و اجازه بده اونم حسشو بتونه بهت نشون بده همش شروع کننده نباش

میترسم اگه ی چن روز شرو کننده نباشم اونم چیزی نگه و کلن همین رابطه کوچیکم تموم شه

چون خب اگه ی حس کوچیکم داشته باشه باحرف زدن و گزشت زمان میتونه بهم بگه🥲

امضا انگلیسی خیلی خفن*                                                     نیمچه نویسنده"
همین بود مهماش دیگ نظرتونو بگین چیکار کنم واقن دوسش میدارم😐

الان چرا پی اما خودتو نیشان ندادی؟🙂🚶‍♀️

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
رو کراشم گیرت دارم لنتی😂

عسک😂

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
میترسم اگه ی چن روز شرو کننده نباشم اونم چیزی نگه و کلن همین رابطه کوچیکم تموم شه چون خب اگه ی حس ک ...

خب اگر با پیام ندادن تو بخواد تموم شه یعنی حسی نداشته 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2706