2737
2734
عنوان

نمیدونم چیبگم ک بیاین تو تاپیکم فقد + اسکرین😐

| مشاهده متن کامل بحث + 9352 بازدید | 461 پست

@دختر_مامان_بابام    

نمیدونم چرا نشد رو پیمت ریپ بزنم😐😂

دیر شد که قشنگمم

اگه خیلی دوس داری ببینی منو ایدی تلگرام یا چیز دیگتو بده هم باهم دوس شیم هم ببینی منو

البته فقط نظرمه اگه اوکی نبودی بعدا باز عکسامو میزارم

امضا انگلیسی خیلی خفن*                                                     نیمچه نویسنده"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@دختر_مامان_بابام     نمیدونم چرا نشد رو پیمت ریپ بزنم😐😂 دیر شد که قشنگمم اگه خیلی د ...

ای بابا قسمت نشد ببینمت اخر 😂😂

دوست دارم باهات دوست بشم ولی تلگرام و اینستا ندارم 😐😂

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2728
عزیزم😂

منم کراش زدم روش که لعنتییییی😬😬😬🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خوشگله خدایی 😁

بهم برسید ان شاءالله و خوشبخت بشییین😍

کراشت چند سالشه؟ 

و اینکه عکس ی پسر رو میزارم نظرت رو راجع بهش بگو 😁

2738
منم کراش زدم روش که لعنتییییی😬😬😬🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خوشگله خدایی 😁 بهم برسید ان شاءالله و خوشبخت بش ...

لنتیییی گیرتیمممم رو کراشمممم😂

ن اوکیه جر دومین یا سومین نفریی ک میگی فیسش اوکیه🥲😂💔💔

فداتشم عشقم

۱۹

بزار قشنگم

امضا انگلیسی خیلی خفن*                                                     نیمچه نویسنده"
ندیدی مگههه🥺

میشه ی بار دیگ بذاری

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
نظرت راجع به این یارو چیه😐😂

قشنگه اوکیه ولی بنظرم ۸۰ از صده🥲

ب جایی نرسیدم ک بخام راجب چهره دیگران نظر بدما همه قشنگن ولی چون نظرمو خاستی دارم اینو میگم🤍

لنتیییی گیرتیمممم رو کراشمممم😂 ن اوکیه جر دومین یا سومین نفریی ک میگی فیسش اوکیه🥲😂💔💔 فداتشم ع ...

خخخ باش مال خودت 😂

اع 

خدا نکنه خواهر مهربون 😘🌹

۱۹ بهش نمیاد ولی جذابه لعنتی 😐😂😂

2706